Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ОСОБИСТА БЕЗПЕКА ЛЮДИНИ

Наприкінці лютого у Міжрегіональній Академії управління персоналом відбулася науково-практична конференція «Особиста безпека людини на сучасному етапі розвитку людства, її роль та місце», організована навчальним центром особистої безпеки та Управлінням виховної роботи МАУП.

     У пленарному засіданні, зокрема, взяли участь доктор філософії бойових мистецтв, професор, полковник міліції запасу Олександр Гартвич, директор Навчального центру особистої безпеки людини Ігор Шаров, магістр фізичного виховання Олександр Притула.
     Учасники конференції окреслили і обговорили сучасні чинники загроз особистій безпеці людини. У ході дискусій відбувся обмін досвідом з вирішення проблем боротьби з окремими чинниками на рівні наукових і практичних ініціатив. У доповідях розглянуто рукопашний бій і медико-психрлогічна підготовка молоді як напрями зосередження зусиль державних і недержавних організацій у питаннях забезпечення персональної безпеки особи. Вітав учасників конференції віце-президент з наукової роботи Валерій Бебик, який зосередив свою увагу на важливості теми наукового форуму і закликав до розширення і вдосконалення методів особистої безпеки людини.
     Володимир Куровський, секретар козацької ради Українського військово-козацького інституту МАУП, магістр психології, верховний отаман, у своїй доповіді «Психологічно-інформаційний вплив на безпеку особистості» зупинився на видах війни, яких виділив аж сім видів. Зокрема, силова, економічна, організаційна, інформаційна, хронологічна та духовна, а також така форма війни, як прихований геноцид. Аналізуючи кожен з видів війни, Володимир Віталійович приводив приклади, які дуже яскраво розповідали про той чи інший вид страшної розправи над певною нацією.
     Цікавою також була доповідь і Олександра Гартвича, який зупинився саме на теорії та практиці рукопашного бою. Було дуже пізнавальне послухати про роботу спецназу. Докладно Олександр Гартвич зупинився і на трагедії, яка недавно сталася у Беслані.
     Ігор Шаров розповів учасникам наукового форуму про особливості формування потягу до фізичної досконалості і психологічної стійкості засобами тренувань з рукопашного бою серед студентів.
     Крім того, відбулися показові виступи з рукопашного бою та козацького бойового мистецтва «Спас» у виконанні студентів МАУП.

За матеріалами конференції заплановано видати збірку

До речі, збірна команда МАУП з рукопашного бою готується до чемпіонату Європи, який відбудеться у м. Дальфсен Голландія. До збірної України потрапили три кращі спортсмени від Академії.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com