Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НАЦІОНАЛЬНІ ІНТЕРЕСИ - ПЕРЕДУСІМ!Відкритий лист

Президентові України
Голові Верховної Ради
Прем'єр-міністрові України

Високоповажний пане Президенте,

Високоповажний пане Голово Верховної Ради,

Високоповажна пані Прем'єр-міністре!

 

     Звертаємося до Вас як до перших осіб української влади, яка за своїм статусом зобов'язана забезпечити українському народові якщо не сприятливі, то бодай необхідні умови для його повнокровного розвитку. А для цього мають бути реалізовані можливості нації: утримувати за собою споконвічну прабатьківську територію; забезпечувати собі конкурентну перевагу на цій території; контролювати і попереджувати внутрішні та зовнішні загрози існуванню та гідному розвитку української нації. 
       На нашу думку, саме цих трьох необхідних компонентів виживання нації Ваша влада і не забезпечує.
      У спадок від попереднього Президента залишилася ціла низка кабальних договорів і зобов'язань, які тяжіють над нашою державою досі. Найшвидшого перегляду потребують угоди з Росією про перебування російського флоту в українському Севастополі. Україна — позаблокова, без'ядерна держава, і саме цей статус гарантує нам безпеку й захист з боку міжнародної спільноти у разі посягання на наш суверенітет. Тому ми вважаємо, що перебування на нашій території військових баз країни, яка активно формує навколо себе військово-політичний блок, неприпустиме. Здатність російської морської авіації, базованої на нашій території, нести ядерну зброю — це реальна небезпека втратити статус без'ядерної держави, ще й за умови відсутності власної ядерної зброї.
      До того ж приклад інциденту на острові Тузла, коли російський флот у Севастополі було приведено до стану бойової готовності й він був готовий усіма своїми потужностями завдати удару по Україні з нашої ж території, нашу тодішню владу так нічому й не навчив. Інфраструктура російського флоту в Севастополі має, по суті, екстериторіальний статус, на неї вже не допускають навіть наших вищих урядовців, їхні військові підрозділи провадять свої навчання, не питаючи дозволу в української влади. А недавній інцидент штурмового взяття нашого узбережжя російською морською піхотою має бути розцінено як зазіхання на територіальну цілісність України. Штаби російського флоту — це легальний «дах» не тільки для диверсійної діяльності їхніх спецслужб, а й для різноманітної антиукраїнської, сепаратистської, шовіністичної діяльності.
Додаймо сюди й те, що весь тягар утримання російського Чорноморського флоту, по суті, — на шиї українського платника податків, а через незаконне утримання росіянами під своїм контролем стратегічного навігаційного устаткування Україна не в змозі забезпечити виконання низки своїх міжнародних зобов'язань. Навігаційні споруди не можуть бути у розпорядженні іншої держави.
      Тому ми вимагаємо від нинішньої влади нарешті позбутися комплексу меншовартості у стосунках з Росією, виявити державницьку волю і в односторонньому порядку денонсувати домовленості щодо російського флоту, які підписала колишня влада через кремлівський шантаж і які не відповідають українським національним інтересам.
      Непрості стосунки українського та російського урядів, постійне шантажування російським істеблішментом енергетичною кризою в Україні наводять на думку, що реальна загроза нашому суверенітету надходить саме з Росії.
      Тому Українська Консервативна партія вимагає від Вас, перші керівники держави, саме з цих позицій оцінювати загрозливу ситуацію навколо перебування збройних сил сусідньої держави на нашій території та надалі будувати військову доктрину на пріоритеті національних інтересів Української держави.
      Тим часом, виходячи з пріоритету національних інтересів, ми також вимагаємо припинення невиправданого розбазарювання військового майна та цілеспрямованого знищування Збройних Сил України нинішнім міністром оборони. Вважаємо за необхідне усунути А. Гриценка з цієї посади та призначити міністром оборони України фахівця й патріота, який зможе забезпечити обороноздатність України на сучасному ви-сркртехнологічному рівні.
      Надалі Україна має будувати свою стратегію на суворому дотриманні національних інтересів. Необхідно припинити переведення українських Збройних Сил на стандарт НАТОвських озброєнь, аби не допустити невиправданих витрат величезних бюджетних коштів та убезпечити Україну від втрати своєї незалежності у європейському співтоваристві.

Президія Національної Ради Української Консервативної партії

вгору

Інші статті номеру

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com