Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЯРМАРОК ВАКАНСІЙ В МАУП

18 квітня у конференц-залі Міжрегіональної Академії управління персоналом відбувся черговий ярмарок вакансій. Ідея проведення ярмарку виникла у зв‘язку з зацікавленістю роботодавців у фахівцях з тих спеціальностей, за якими навчають у МАУП.

До Центру організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Академії постійно надходять запити від різних організацій та установ, які шукають кваліфікованих працівників. Ці запити розповсюджуються по Академії серед зареєстрованих у Центрі студентів та випускників, які зголосилися у Центр і залишили свої анкети. Крім того, працівники розсилають резюме випускників МАУП, які шукають роботу, за оголошеннями в Інтернеті. Більшість шукачів роботи вдало працевлаштовуються, а це підтверджує конкурентноздатність маупівців на ринку праці.

У Центрі працевлаштування при МАУП уважно ставляться до всіх: і до студента, і до випускника, і до роботодавця. Крім бази претендентів на робочі місця, у Центрі існує також база роботодавців. Тож звернувшись до Центру по допомогу у пошуках працівника, роботодавець залишається постійним партнером Центру і завжди може розраховувати на співпрацю. Зауважимо, що за сприяння Центру, в Академії регулярно відбуваються презентації тих чи інших фірм та організацій. Під час таких акцій представники компаній розповідають про свою організацію, знайомлять випускників і студентів з вакансіями, пояснюють, якими є посадові обов‘язки працівника за певними спеціальностями.

МАУП забезпечує проходження практики всіма студентами. І це не лише добра нагода отримати практичний досвід роботи, чого часто не вистачає молодим спеціалістам, але й реальна можливість працевлаштуватися. Адже, за статистикою 70% практикантів від Академії залишаються працювати на місці проходження практики, сподобавшись роботодавцеві і зарекомендувавши себе найкращим чином.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com