Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Renault готує три електрокари

Французька компанія Renault заявила про плани з розробки трьох місь­ких електрокарів. Одним з них стане фургон Kangoo, друга модель буде заснована на базі Megane, а третя нагадуватиме Renault Twingo, передає Лента.ру.

Найменший з автомобілів, той, що схожий на Twingo, ство­рять з нуля. Він від­різнятиметься від конкурентів яскравим і емоційним дизайном. Друга модель, заснована на Renault Megane, стане чотирьохдверною — плани по її розробці намічені на 2011 рік. Про третю машину подробиць не повідомляється. Серж Юкоз, директор відділення, що відповідає за створення електрокарів, повідомив, що компанією були проведені порівняльні тести, які показали, що автомобіль, оснащений електромотором, не поступається машині з 1,6-літровим 100-сильним бензиновим двигуном за динамічними характеристиками. Більш того, в діапазоні швидкостей між 70 і 110 кілометрами на годину електричний мотор має більшу еластичність, ніж бензиновий. Очікується, що максимальна швидкість нових автівок складе близько 130 кілометрів на годину. Для того, щоб машини економічніше витрачали енергію батарей, фахівці розроблять дизайн кузова, який матиме малий опір повітрю. Існуючі експериментальні моделі уже заряджають від звичайної розетки протягом восьми годин — цього заряду їм вистачає на подолання 160-200 кілометрів дороги. Планується, що серійні моделі матимуть швидкий режим зарядки, при якому 20-30 хвилин вистачить для повного відновлення ємності батарей. Керівництво Renault сподівається, що моделі, оснащені електричною силовою установкою використовуватимуть на майбутній Олімпіаді в Лондоні, яка пройде в 2012 році.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com