Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

РЕЗУЛЬТАТИ ВРАЖАЮТЬ

Українські науковці знайшли кілерів для онкологічних пухлин. Учені Інституту експериментальної патології, онкології та радіобіології розробили найсучасніший метод лікування онкозахворювань, повідомляє ТСН.

Ін’єкцію виготовляють із ракових клітин хворих. Це не панацея, але результати вражають, відзначають науковці.

За їхніми словами, вакцина не дає розвиватися метастазам.

Технологію українські науковці розробляли з середини минулого століття. 1975  року професор Дмитро Затула оголосив про свій тріумф. Проте, з боку колег на нього обвалилася критика, мовляв, вакцини проти раку бути не може. До цієї праці науковці повернулися вже за незалежної України.

Ін’єкція з «кілером» пухлини лише запускає природні сили імунітету. Уведені антигени мандрують кровоносною системою і шукають замасковані ракові клітини, які могли залишитися після операції.

“Через 3-4 тижні формуються клон лімфоцитів, які так і називаються кілери, які розшукуватимуть ці клітини як портрет злочинця і тоді вони вже не дадуть метастазів. В цьому робота вакцини», — розповіли науковці.

В інституті, кажуть, вакцина ефективна навіть у випадках, коли ракові клітини не вбиває хіміотерапія. А таких випадків в онкології половина. Вакцинацію пройшли понад 3 тисячі українців.

 Українська аутовакцина дає кращі результати, ніж розробки науковців у 22-х країнах світу. Але вітчизняний МОЗ уже 7 років не може офіційно зареєструвати препарат. Бо виробництво не промислове, а лабораторне.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com