Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Українські аграрії збільшили обсяги виробництва на 12%

Зростання виробництва сільськогосподарської продукції в Україні в січні-липні поточного року склав 12% у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомила Державна служба статистики України.

Зокрема, сільськогосподарські підприємства за звітний період збільшили виробництво на 21,6%, а господарства населення – на 1,3%. Виробництво рослинницької продукції за сім місяців цього року зросла на 20,4% порівняно з січнем-липнем минулого року.

Зростання виробництва цієї продукції на сільгосппідприємствах склало 31,5%, А в господарствах населення-5,5%. Водночас виробництво тваринницької продукції за січень-липень збільшилося на 2,2% порівняно з січнем-липнем минулого року. Зростання виробництва на сільгосппідприємствах склав 7,7%, при цьому в господарствах населення виробництво тваринницької продукції скоротилося на 2,7%.

Як повідомлялося, зростання сільгоспвиробництва в 2018 році склало 7,8% в порівнянні з 2017 роком. Зокрема, сільськогосподарські підприємства збільшили виробництво на 12,1%, а господарства населення – на 2,2%.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com