Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

БАГАТО ГАЛАСУ ДАРЕМНО

      Звісно, робота конференції викликала неабиякий інтерес і в сіоністських колах, зокрема в горезвісного Вадима Рабиновича. Його інтернет-сайт mignews.com.ua прокоментував цей захід, щоправда, у звичній для нього манері, назвавши його з'їздом расистів. Понад те, соратники Рабиновича ще й вдалися до провокації: повідомили, начебто охорона МАУП побила їхнього фотокореспондента.
      Тим часом події розгорталися зовсім інакше, аніж їх подав сайт Рабиновича. Справді, був такий фотокореспондент одного зі столичних видань (до речі, не акредитований на конференцію), який знімав приватну територію, зокрема номери авт послів іноземних держав та інших учасників конференції (з якою метою — не сказав). Охорона попросила його припинити фотографувати і вивела за територію МАУП. На цьому інцидент було вичерпано. Жодних тяжких тілесних пошкоджень, про які повідомляв сайт. Отже, пани-борзописці з цього сайтику, якщо хочете щось прибрехати, то робіть це професійніше.
      До речі, в редакції є відеосвідчення самого «потерпілого» про те, що проти нього охорона сили не застосовувала.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com