Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ДОСЯГНЕННЯ ОСВІТЯНСЬКОЇ ГАЛУЗІ

Упродовж 17—19 листопада у приміщенні Палацу мистецтв «Український дім» відбувалася виставка «Освіта та кар’єра — 2005». Ініціатори заходу — Міністерство освіти і науки України, Міністерство у справах сім’ї, молоді та спорту, Товариство «Знання», Київський молодіжний центр праці та Всеукраїнська студентська рада. Традиційно відкриття виставки приурочено до Дня студента.

Міжнародна спільнота відзначає це свято 17 листопада в пам’ять про загиблих під час антифашистських виступів чеських студентів в листопаді 1939 року. Відзначення Дня студента в Україні супроводжується проведенням цілої низки освітянських, громадських і культурно-мистецьких заходів.

Підвищення ролі студентства у громадському та політичному житті країни, популяризація серед широкого загалу освітян, учнівської та студентської молоді Національної док-трини розвитку освіти України, інформування молоді з питань інтеграції України до ЄС, молодіжних програм, студентських і шкільних обмінів, висвітлення досвіду співпраці з європейськими країнами у сфері освіти, працевлаштування молоді, розвиток молодіжного підприємництва та туризму, пропаганда здорового способу життя — такі цілі було поставлено перед «Освітою і кар’єрою—2005».

У рамках роботи виставки було проведено круглі столи, семінари з питань науково-дослідної роботи студентів, працевлаштування випускників вищих навчальних закладів, міжнародного співробітництва та впровадження нових технологій в освітянській галузі.

Нинішня виставка стала черговою демонстрацією досягнень освітянської галузі. Численні заклади освіти поділилися своїм досвідом у підготовці спеціалістів, у наданні вищої освіти українським та іноземним громадянам. У світлі приєднання України до Болонського процесу спеціалізована виставка «Освіта та кар’єра—2005» має більш міжнародний характер. Своїми здобутками, досягненнями на освітянській ниві, можливостями отримання вищої освіти в Україні та за кордоном поділилися не тільки визнані вітчизняні лідери освіти, а й провідні спеціалісти західних країн. А українські та міжнародні компанії запропонували молодим та амбітним широкий спектр вакансій.

Серед учасників виставки — представники вищої школи України, закордонних навчальних закладів, культурних центрів, видавництв, підприємств — виробників технічних засобів навчання та обладнання для навчальних закладів, навчальних центрів і спеціалізованих курсів.

Освітні заклади широко представили відвідувачам програми з бізнес-освіти. У розділі виставки «Бізнес-освіта, тренінги та консультації» було презентовано вітчизняні та закордонні бізнес-школи, навчальні заклади України, які пропонують другу вищу освіту, програми дистанційної освіти, програми для директорів компаній і менеджерів вищої та середньої ланок, видавців ділової літератури. Увесь спектр цих послуг представив найбільший недержавний ВНЗ України — Міжрегіональна Академія управління персоналом, який одним з перших на теренах СНД почав готувати спеціалістів-управлінців економічного спрямування. За результатами Всеукраїнського рейтингу освітніх закладів «Софія Київська», 2005 року МАУП було визнано найкращим вищим навчальним закладом недержавної форми власності. Традиційно стенд Академії, яка щорічно бере участь у виставці «Освіта та кар’єра», викликає величезний інтерес відвідувачів. Не тільки випускників шкіл, які обирають свій шлях, а й директорів компаній, менеджерів вищої та середньої ланки, зацікавлених у підвищенні кваліфікації та отриманні другої вищої освіти, менеджерів з персоналу, які у пошуках корпоративних програм бізнес-навчання, студентів старших курсів, які заздалегідь обирають університети, школи бізнесу або тренінг-центри для продовження навчання. На стенді МАУП було пред-ставлено всі напрями діяльності Академії. Біля експозиції МАУП відбувся розіграш безпрограшної лотереї, учасники якої мали можливість виграти книжки видавництва МАУП, а також знижку в оплаті за навчання.

Богдан ВОЙТЕНКО

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com