Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Що таке АДЛ?

«Євреї –це народ, нація, спільність людей, у яких один спільний ворог – антисемітизм».  Сіонізм (як свого часу єврейський більшовизм) не може існувати без  образу ворога. Сіонізм  практично неможливий без антисемізму, він мусить його постійно підігрівати. «Він очолює кампанію потужного й добре організованого тиску, аби питання антисемітизму постійно було в центрі уваги світової громадськості, а також , аби позбутися суперечностей з політикою Вашингтона «Ізраїль передусім» добре фінансований нащадок 130-річної  «Бнай Бріт» - Антидифамаційна ліга, заснована 1913 року, яку можна було б назвати «єврейським гестапо» або найбільшою неурядовою шпигунською системою» (35, 405 - 406).

«Бнай Бріт» («Сини Заповіту») – міжнародна єврейська масонська ложа, заснована ще 1843 року в США, на думку російського вченого О.Платонова, - своєрідне «надмасонство», що вказує на  «нерозривний зв'язок масонського й сіоністського рухів» (22,425,443,475-479). Про нерозривний зв'язок масонства з сіонізмом свідчить і той факт, що засновник Всесвітнього ізраїльського союзу (1860) Адольф Крем’є був одночасно й керівником французького масонства. Саме Крем’є, на думку низки дослідників, належить заклик до всіх євреїв світу, що закінчується такими словами: «Уже не за горами день, коли всі багатства земні перейдуть у власність дітей Ізраїлю» (32, 523). Дослідники масонства стверджують, що «вже з 1963 року, після заснування Всесвітнього ізраїльського союзу, діяльність масонства підпадає під керівництво євреїв» (22, 689). «Завдання цієї влади – знищення в державах політичних і релігійних традицій. Після підриву всіх традицій наступає підрив націоналізму, внаслідок чого нація, гублячи свої характерні особливості, перестає існувати як цілісне й самостійне утворення» (22, 673-674). Крім того, названі дослідники доводять, що з підвищенням неофітів в їхніх масонських званнях їм з часом відкривається істинний культ масонства, пов'язаний з Сатаною, якого на початковій стадії сховано за образом «великого архітектора Всесвіту» (22, 622).     

«З 1945 року, -- свідчить А.Лілієнталь, --  сіоністи залучали на свій бік ключові постаті євреїв і неєвреїв в багатьох країнах світу… За допомоги Бнай Бріт, АДЛ, Американського єврейського конгресу, різних сіоністських і проізраїльських груп ізраїльська розвідка проникає в усі куточки… Синагоги й рабини відверто співпрацюють з нею» (35, 406-407). Експлуатуючи  антисемітизм й підмінюючи ним поняття антисіонізму, юдо-нацисти намагаються тримати в страху всю єврейську діаспору й забезпечувати за рахунок цього постійну підтримку злочинним діям Ізраїлю. Той факт, що це продумана й нелюдська політика, підтверджується одкровенням сіоніста Голдмана: «Нинішній занепад відкритого антисемітизму може являти нову небезпеку для виживання єврейства». Або адвоката Лео Пфеффера з Американського єврейського конгресу: «…трохи антисемітизму необхідно для того, щоб забезпечити виживання євреїв».

(З книжки Георгія Щокіна
«Культурне різноманіття світу»)

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com