Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

БОГ - СУДДЯ

Минулого понеділка в Олександрівському районному суді Кіровоградської області відбулося засідання, на якому, згідно із законом, виголосив останнє слово підсудний Микола Якимчук, вчитель української мови і літератури Несватківської ЗОШ

«Персонал Плюс» не раз писала про сфабриковане сіоністами в тамтешній школі розпалювання міжнаціональної ворожнечі.

Пан Якимчук, зокрема, сказав: «Прикро, але за те, чого насправді не було і не могло бути, за ніким не скоєний злочин пан прокурор вимагає призначити мені покарання у вигляді чотирьох років обмеження волі з позбавленням права займатися викладацькою діяльністю терміном на три роки. В адвокатів пані Т.Шевченко запити ще крутіші — п’ять років обмеження волі з відповідною додатковою мірою покарання. Бог з вами, люди! Він не тільки мені, а й вам суддя. Я лише хочу запитати з цієї трибуни в тих, хто мене звинувачує: хто кого хоче знищити?»

Головуючий Сергій Пляка оголосив вирок, яким М.Якимчука цілком виправдано, позаяк він не скоїв злочину, передбаченого ст.161 ч.1 КК України.

Отже, я як автор кількох публікацій про сфабриковане розпалювання міжна-ціональної ворожнечі в Несватківській ЗОШ, про що не раз заявляла Тетяна Шевченко, вона ж Гниляк, вона ж і Шнапер, задоволений вироком суду та запевняю, що й надалі розкриватиму підступні дії ворогів українського народу.

Ярослав ОРОС
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com