Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПАЛЕСТИНСЬКА ПРОБЛЕМА — БАЗОВЕ ПИТАННЯ ІСЛАМСЬКОГО МИРУ

З 14 до 16 квітня цього року в Тегерані відбудеться третя Міжнародна конференція щодо Єрусалиму і підтримки прав палестинського народу.

Для участі в ній запрошено парламентарів, офіційних осіб, наукових діячів, представників недержавних організацій, захисників прав людини, а також представників палестинських організацій і рухів. Метою заходу є вивчення реальної ситуації, пошук шляхів виходу з неї, ухвалення необхідних рішень про підтримку Єрусалиму і відновлення невід’ємних прав палестинського народу, особливо прав біженців на повернення на свої рідні землі та їхнє право на самовизначення.

На думку організаторів форуму, основна стратегія сіонізму в усьому світі, враховуючи Близький Схід, і загарбницькі незаконні дії сіоністського режиму на окупованих територіях загрожують найважливішому й найактуальнішому питанню ісламського миру, названого «палестинською проблемою».

Теракти сіоністського режиму, що продовжуються в окупованій Палестині, зведення расистської роздільної стіни на Західному узбережжі, ізоляція Сектору Газу, зведення незаконних єврейських поселень, воєнна окупація палестинських міст і селищ, арешти безневинних людей — усе це свідчить про неможливість компромісного рішення і не залишає нам надії на врегулювання проблеми за столом переговорів.

Юдеїзація Єрусалима через вигнання його корінних жителів, інтенсивну забудову єврейськими поселеннями святих місць, зміну географічного і демографічного статусу цього святого міста (разом з незаконними розкопками у Святій Мечеті) — всі ці факти свідчать про зневажливе ставлення сіоністського режиму до міжнародних домовленостей і рішень ООН. Таким чином здійснюється блюзнірська наруга над ісламськими і християнськими святинями.

Якщо ісламський і арабський світи не застосують ефективних заходів і міжнародні організації не зупинять ці протизаконні дії, то, цілком можливо, що в майбутньому сіоністський режим нав’яже людям свої не правові й антигуманні принципи, які вже неможливо буде змінити і скоригувати.

Ісламська Дорадча Асамблея, враховуючи всю напруженість і делікатність проблеми, вважає, що на цей час необхідне об’єднання зусиль прогресивної громадськості ісламського і решти світу задля реалізації механізму виходу з цього жахливого становища.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com