Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

АКАДЕМІЯ ВІТАЄ ПЕРШОКУРСНИКІВ

Міжрегіональна Академія управління персоналом урочисто приймає своїх студентів. Майже щодня у Президії Академії відбуваються збори з нагоди вручення студентських квитків та залікових книжок. 7 липня з рук ректора МАУП Миколи Головатого їх отримали випускники факультету післядипломної освіти на базі Київського геологорозвідувального технікуму. 64 особи вступили на заочну форму навчання та обрали спеціалізації:  «облік та аудит», «промисловий менеджмент» та «промисловий маркетинг». Ректор МАУП Микола Головатий зазначив, що, зак-інчивши Академію, усі студенти отримають дипломи державного зразка. Інших в Україні просто не існує. Тому немає підстав хвилюватися, що отримаєш «неправильний» диплом – якогось приватного зразка. Стандарти вищої освіти для всіх ВНЗ єдині. Микола Головатий також зазначив, що особлива увага в навчанні приділяється громадському вихованню студентів: «Ви навчаєтеся в українському вищому навчальному закладі, тож маєте знати рідну мову, історію та культуру нашої держави. Ви маєте бути патріотами України! Зараз для вас головне – серйозно поставитися до навчального процесу, навчатися свідомо і сумлінно. А МАУП гарантує забезпечення всіх умов для навчання».

Нових студентів також привітала начальник Управління післядипломної освіти, кандидат педагогічних наук, доцент Ірина Драч. «Приємно, що з року в рік дедалі більше випускників технікумів вирішують продовжувати навчання в МАУП. Деякі студенти після отримання освітньо-кваліфікаційного рівня «спеціаліст» вступають до магістратури Академії. Однак слід пам’ятати, що заочна форма навчання потребує більшої самостійності. Зі свого боку ми створили всі умови: великий бібліотечний фонд, комп’ютери з доступом до інтернету, високоякісний професорсько-викладацький склад. Усе інше залежить тільки від вас». Ірина Драч переконана, що продовжувати навчання в МАУП дуже вигідно, адже отриманий додатково управлінський фах в Академії надає більше переваг на ринку праці.

10 липня студентська громада МАУП збільшилася ще на 45 осіб. Усі вони заочно навчатимуться на факультеті післядипломної освіти на базі Київського кооперативного економічно-правового коледжу. Цей коледж долучився до співпраці з МАУП уперше. Упродовж трьох років студенти, які вже є молодшими спеціалістами, здобуватимуть освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста. З них 30 стануть мар-кетологами, а 15 – фахівцями з банківської справи.

Разом із заліковими та квитками студенти також отримали фото на пам’ять.

Олександр ТЕРЛЮК
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com