Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

США встановлюють свою систему і знатимуть про наших контрактників

Делегація військового відомства США привезе до Києва чергову партію матеріально-технічної допомоги в рамках проекту автоматизації системи призову за контрактом у Військових Силах України, повідомляє прес-служба Міністерства оборони.

Головна мета візиту американської делегації — обговорення поточного стану проекту американської системи призову за контрактом, термінів реалізації другого етапу цього проекту. Під час зустрічі американська сторона планує передати українським військовим чергову партію матеріально-технічної допомоги.

2005 року підписано угоду, згідно з якою американська сторона бере на себе зобов’язання надати ВС України матеріально-технічну допомогу у вигляді персональної обчислювальної техніки і оснащення мережі на загальну суму близько 3,8 млн доларів США.

Компанія «УЛІС Систем», яка визначена головним виконавцем цього проекту в Україні, уже почала реалізацію першого етапу цієї угоди на загальну суму 1 млн 677 тис. доларів США.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com