Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Курортний сезон під загрозою

На Чорному морі виявили ще одну нафтову пляму

На Чорноморському побережжі Херсонської області виявлено оливну пляму в кілька десятків кілометрів.

Як повідомило кореспонденту УНІАН джерело в обласному управлінні МНС, у районі від Чорноморського заповідника до села Більшовик біля самого берега місцеві жителі виявили пляму (можливо, мазут або дизпальне).

 На місце забруднення для вивчення ситуації виїхали група фахівців МНС і представники облдержадміністрації. За попередньою інформацією, на березі вже утворилася нафтова плівка до 3 см по всій протяжності забруднення. Точні розміри плями встановити поки що не вдалося у зв’язку з погодними умовами: на морі шторм. Керівництво облМНС закупить до п’яти тисяч спеціальних мішків, у які працівники МНС і добровольці з довколишніх населених пунктів збиратимуть забруднений прибережний пісок. Зразки забруднення вже зібрано і відправлено на експертизу для виявлення джерела і природи забруднення. На думку джерела в облМНС, це забруднення є результатом торішніх аварій суден у Азово-Чорноморському басейні, коли до акваторії морів потрапили тисячі тонн мазуту і дизпального. Нинішня поява плями пов’язана з підвищенням температури моря.

Джерело в облуправлінні МНС припускає, що через забруднення курортний сезон у районі такої відомої рекреаційної зони, як Залізний Порт, буде зірвано.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com