Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Диплом для Кувейту

Понад 50 тисяч студентів з більш як 25 країн світу навчається у Міжрегіональній Академії управління персоналом – найбільшому недержавному вищому навчальному закладі України. Невипадково їхній вибір випав саме на цей заклад.

Адже мало хто із вітчизняних вищих закладів освіти нині може похвалитися комплексним вирішенням освітньо-виховних завдань. МАУП – один з кращих управлінських та економіко-гуманітарних ВНЗ України, який здійснює підготовку та перепідготовку фахівців за 30 спеціальностями та 132 спеціалізаціями за напрямами: економіка та підприємництво, менеджмент, психологія, соціологія, політологія, право, комп’ютерні науки, прикладна математика, філологія, педагогічна освіта (соціальна педагогіка), міжнародні відносини, культурологія.

Багаторівнева система навчання за прогресивними світовими та вітчизняними методиками, високопрофесійний професорсько-викладацький склад, чудова навчально-методична та матеріально-технічна база, гарна територія – те, що чекає на кожного, хто обирає для себе МАУП, як сходинку на шляху до успішної кар’єри.

Якісну освіту – кожному. Такий підхід сповідують тут. А це означає, що двері Академії розчинені для будь-кого, незалежно від віку, статі, національності, віросповідання та тієї освіти, яку він отримав раніше. Тож студенти можуть здобувати знання за освітньо-кваліфікаційними рівнями: бакалавр, спеціаліст, магістр, що, залежно від рівня підготовки студента може по-різному розтягуватися у часі. По завершенні навчання, випускники можуть продовжувати підвищувати свій професійний науковий рівень в аспірантурі та докторантурі.

Випускники Академії завжди досягають успіху в житті та кар’єрі: стають успішними політиками, науковцями, громадськими, культурними діячами, спортсменами; працюють в органах державної влади, приватних фірмах, наукових і освітніх закладах та організаціях. З іншого боку і чимало тих, хто вже досяг успіху, приходить навчатися до МАУП. Серед таких, зокрема, Надзвичайний та Повноважний Посол Кувейту в Україні Хамуд Юсиф Аль-Роудан. «Становлення демократії в процесі трансформації традиційного суспільства» - така тема його дисертації, яку він успішно захистив. Пан Аль-Роудан став доктором філософії в сфері державного управління, з чим його і поздоровляємо. Невипадково своїм навчальним закладом він обрав Міжрегіональну Академію управління персоналом:

- Для мене велика честь бути серед тих, кому випала нагода вчитися у МАУП, познайомитися та попрацювати з науковцями, які тут викладають. Я дуже хотів захиститися саме в цьому університеті, тому що він має великий авторитет.

- Чому ви вибрали саме таку тему для своїх досліджень?

- Тема моєї дисертації - «Становлення демократії в процесі трансформації традиційного суспільства» на прикладі Тайваню. Тайвань – одна з тих країн Південно-Східної Азії, де відбуваються бурхливі процеси політичного та економічного розвитку. Країни цього регіону відіграють серйозну роль в геополітиці, а Тайвань, як територія, яка бореться за незалежність від Китаю, представляє в цьому сенсі особливий інтерес. І попри всі ці проблеми, саме в Тайвані відбуваються надзвичайно цікаві економічні та політичні процеси, які виражаються зрештою в демократизації суспільства. Тайвань, таким чином, ламає стереотипи, за якими суспільства азіатських країн виглядають такими, де не сприймається новизна, прогрес. Тайвань, в моєму розумінні – місток між Заходом і Сходом – західно-європейськими цінностями демократії і традиціями східними.

- Як місце для роботи над цією темою Ви обрали саме Міжрегіональну Академію управління персоналом…

- Академія знаний вищий навчальний заклад не лише в Україні, але і на міжнародному рівні. МАУП є перший та найбільший приватний заклад в Україні, який має свої філії в багатьох країнах світу. І тут, в Академії, в усіх питаннях, які б утруднили мою роботу, пішли мені на зустріч і дуже помогли. Я дуже вдячний усім.

Де б я не представляв державу Кувейт, мені було приємно працювати. Проте в Україні – особливо приємно. Нині стосунки між Кувейтом та Україною зміцнюються та розвиваються, можливо не так бурхливо, як хотілося б, проте перспективи безмежні. Зокрема, в економічній сфері: Кувейт вже почав інвестувати в економіку України (обсяг інвестицій, наприклад, в нафтовидобувну та нафтопереробну промисловість – Полтавська область на сьогодні перевищує понад 300 мільйонів доларів США).

Перспективними виглядають стосунки між нашими країнами в сфері освіти, науки, культури. Сподіваюся, що будемо прогресувати в цьому напрямку. Так, в Кувейті ми організовуємо заходи, де знайомимо кувейтських громадян з українською культурою, піснею, музикою. З іншого боку, ми привозимо в Кувейт українських журналістів, щоб вони знайомилися з кувейтським суспільством та його традиціями, та інформували українське суспільство. Україна вирізняється своїм науковим потенціалом, своїми досягненнями в різних сферах, досвідом. Тому ми дуже зацікавленні в розвиткові взаємин. Переконаний, що Україна займає достойне місце в світовій економіці, науці, культурі. Хотів би відзначити роботу щодо популяризації української культури Міжрегіональної Академії управління персоналом, яка є також своєрідним містком між українським та арабським світом, адже Академія підтримує арабську культуру.

Ми бажаємо нашій дружній Україні процвітання, прогресу і миру. Переконаний, що це обов’язково втілить сучасне покоління українців, зокрема, і випускники Академії.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com