Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Продаж автівок у Європі різко впав

Продаж нових автомо­білів у Європі за жовтень впав на 14,5%. Шестимісячне падіння у зв’язку із світовою економічною кризою триває, повідомляє автомобільна асоціація ACEA.

«Відобиваючи фінансову кризу, число реєстрацій нових автомобілів продовжує скорочуватися шостий місяць поспіль», — йдеться у доповіді асоціації європейських виробників автомобілів, що об’єд­нує найбільші компанії, які випускають легкові та вантажні машини, а також автобуси.

Всього за десять міся­ців нинішнього року продаж нових машин впав на 5,4% у порівнянні з 2007 роком.

Занепад продажу нових авто спостерігається також і у США. У жовтні попит на нові автомобілі у США впав до мінімальної позначки за останні 25 років. У результаті Chry­sler опинився на межі банкрутства, продажі GM у США впали на 45%, а Ford — на 30%. При цьому GM і Chrysler вже заявили про часткове скорочення виробництва та звільнення частини працівників.

Велика трійка найбільших американських автовиробників — General Motors, Ford і Chrysler — попросила в уряду США фінансову підтримку у розмірі 50 мільярдів доларів для подолання на­слідків фінансової кризи.

Нагадаємо, японські компанії-виробники автомобілів оголосили про скорочення робочих місць, скорочення виробництва і можливого замороження нових проектів.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com