Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Буде контроль

Європейська комісія у новій редакції підписала документ про контроль за транзитом російського газу через Україну, — повідомив постійний представник Росії при Євросоюзі Володимир Чижов.

«Документ підписано», — сказав він. Також стало відомо, що під документом підпис поставив єврокомісар із енергетики Андріс Пієбалгс. У церемонії підписання взяли участь віце-прем’єр Ігор Сечін та голова Газпрому Олексій Міллер. Факт підписання документу підтвердив журналістам Міллер.

«Сьогодні у Брюсселі поставлено останній підпис під правилами моніторингу транзиту російського газу через Україну. Документ підписав комісар із енергетики Європейської комісії Андріс Пієбалгс», — сказав він після церемонії підписання.

У суботу цей документ підписала Росія, яка раніше заявляла, що готова відновити постачання газу в Європу через Україну відразу після того, як до роботи у РФ та на України приступить міжнародна експертна моніторингова комісія у складі представників Газпрому, Нафтогазу України, Міненерго Росії та України, компаній — одержувачів російського газу в Європі та незалежної моніторингової організації.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com