Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Fiat навчився поєднувати алкоголь і автомобілі

Італійський автовиробник об’єднався з виноробною компанією Scrimaglio для створення колекції вин під марками Alfa Romeo, Fiat і Lancia.

Чи можна поєднувати алкоголь і автомобілі (звичайно, в хорошому сенсі)? Таким питанням задався концерн Fiat і прийшов до висновку, що це цілком можливо. В усякому разі, якщо випускати алкоголь під автомобільними брендами. Fiat спільно з виноробною компанією Scrimaglio випустив ексклюзивну колекцію вин під марками Alfa Romeo, Fiat і Lancia.

Мабуть винарі з Scrimaglio найбільшу перевагу віддали Alfa Romeo. Вина цієї марки можуть похвалитися найбільш оригінальною пляшкою, яку прикрашає рельєфний малюнок у вигляді фірмової радіаторної решітки Alfa Romeo. Крім того, Fiat вирішив випустити колекцію вин на честь футбольного клубу Ювентус, спонсором якого є італійський автовиробник.

Вартість ексклюзивних вин коливається від 21 до 108 доларів. Таким чином автовиробник довів, що можна поєднувати автомобілі і алкоголь. Головне, щоб подібне поєднання не мало місця на дорогах.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com