Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Нагороди від академії

В Генеральній дирекції міжнародної громадської організації «Міжнародна Кадрова Академія» (МКА) відбулася урочиста церемонія нагородження вищими нагородами Академії.

«Орденом Пошани» нагороджений ректор Івано-Франківського університету права імені Короля Данила Галицького Отець Луцький Іван Михайлович — за заслуги в становленні, розвитку та реформуванні системи вищої освіти України, активну громадську діяльність, багаторічну плідну педагогічну роботу, впровадження новітніх технологій навчання, а також підготовку фахівців нової генерації.

Титаренко Юрій Анатолійович — доктор філософії в галузі психології, засновник новітньої психотерапевтичної методики та технології розвитку особистості «Стрес-Аналіз» нагороджений орденом «За розвиток науки та освіти» — за високий професіоналізм, активну громадську та просвітницьку діяльність, вагомий особистий внесок у розробку і розвиток психотерапевтичних та просвітницьких методик в Україні і за її межами, прогресивні наукові дослідження в галузі гуманітарної психології та психокорекції, а також зміцнення міжнародного співробітництва.

Нагороди вручав член Академічної ради МКА, ректор МАУП В.Б.Захожай та генеральний директор МКА З.В. Козленко.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com