Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

А кращим був Фатеєв

З 1 по 5 жовтня у місті Ялта у Кришталевому залі ГК «Ялта-інтурист» відбувся Кубок Світу серед спортивних клубів з бойових мистецтв.

У відчайдушній боротьбі кікбоксерів перемогу здобув студент юридичного факультету Луганського інституту Міжрегіональної Академії управління персоналом Станіслав Фатеєв.

Станіслав Фатеєв з дитинства займався спортом, наполегливо крок за кроком йшов до своїх перемог, має велику кількість нагород та досягнень. У свої 21 рік Станіслав почесний громадянин міста Стаханова, старший лейтенант козацтва, майстер спорту міжнародного класу, переможець чемпіонату світу з кікбоксінгу.

Наставником Станіслава був та залишається його батько — Володимир Ілліч — спортсмен з великим досвідом, нині депутат міської Ради Стаханова, заслужений тренер України, почесний динамівець. Він є головою обласної федеральної організації з напрямку «козацький двобій» та кікбоксінгу у Луганській області.

Ми пишаємося нашим переможцем та бажаємо нових успіхів на життєвому шляху.

Луганський інститут МАУП й надалі буде тримати прапор перемог та виховувати справжніх патріотів нашої держави.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com