Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Наші бійці Додали осені «золота»

Наші бійці Додали осені «золота»

Днями чемпіони світу з рукопашного бою — студенти МАУП привезли свої спортивні трофеї до Альма-матер. Від імені Академії спортсменів привітав заступник голови Наглядової ради МАУП Ростислав Щокін. Успішні виступи талановитої молоді вже стали доброю традицією для Академії. Про досягнення своїх підопічних розповів тренер збірної України з рукопашного бою, директор Навчального центру особистої безпеки людини та національних одноборств Ігор Шаров.
[ читати далі... ]

Соцстандарти, як загроза

20 жовтня за ініціативою Партії регіонів український парламент підвищив мінімальну зарплатню з листопада на 14,5% — до 93 доларів і вирішив довести її 1 грудня 2010 року до 115 доларів, а прожитковий мінімум — з 87 доларів у листопаді до 109 доларів у грудні 2010 року.
[ читати далі... ]
Актуально

Змінять керівництво НУ-НС?

Лідер Української народної партії, народний депутат Юрій Костенко (НУ-НС), не виключає, що рішення про зміну керівництва фракції блоку «Наша Україна — Народна самооборона» буде юридично оформлено на наступному пленарному тижні, передає «Інтерфакс-Україна».
[ читати далі... ]

Знову безкоштовна

Кабінет міністрів скасував власне розпорядження №420 від 14 квітня про впровадження платних послуг у державних і комунальних медустановах. В уряді пояснюють це неплатоспроможністю населення в період економічної кризи. Тим часом, ще 30 квітня дія розпорядження №420 була припинена президентом Віктором Ющенком унаслідок його невідповідності положенням Конституції, пише «КоммерсантЪ-Украина».
[ читати далі... ]

Відіграються на пільговиках?

Кабінет міністрів затвердив перерозподіл субвенцій з державного бюджету місцевим бюджетам на надання пільг, субсидій та допомоги населенню за підсумками дев’яти місяців 2009 р.
[ читати далі... ]

Що буде замість ринкового збору?

Кабінет Міністрів України в прийнятому законопроекті «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України з удосконалення оподаткування суб`єктів малого підприємництва» не передбачає заміни ринкового збору іншим податком.
[ читати далі... ]

Активізація співробітництва

Як передає кореспондент УНІАН, церемонія підписання відбулася сьогодні після завершення переговорів урядових делегацій України та Китаю на чолі з прем’єр-міністром Юлією Тимошенко та віце-прем’єром Державної ради КНР ЧЖАН Децзяном.
[ читати далі... ]

Ідея уже є...

Міністр із питань житлово-комунального господарства Олексій КУЧЕРЕНКО заявив, що міністерство розробляє концепцію розвитку будівельно-ощадних кас.
[ читати далі... ]

М’ясом ще можна поторгувати

Верховна Рада України відтермінувала до 1 січня 2015 року заборону на реалізацію на агропродовольчих ринках продукції домашнього виробництва та подвірного забою.
[ читати далі... ]

Ціни заморожені

Верховна Рада України ухвалила закон «Про мораторій на підвищення цін і тарифів на лікарські засоби і вироби медичного призначення».
[ читати далі... ]

Здитиніла політика

Майже 5 років нинішня влада переконувала «маленьких українців», що т.зв. «справа Гонгадзе» є вершиною (чи низиною) морального падіння колишнього корумпованого режиму і нічого такого в оновленій і ощасливленій державі не буде ніколи. Слід сказати, що чимало народу в це повірило. Хоча «справа Гонгадзе» перетворилася, даруйте за цинізм, зі слідчої в довгограючий піар.
[ читати далі... ]

Сусіди поліпшать імідж

Росія за посередництва РІА «Новости» проведе у Європі кампанію з покращення свого іміджу.
[ читати далі... ]

Поживемо на пенсії

Кабінет міністрів передбачає завершити підготовку до впровадження обов'язкової накопичувальної пенсійної системи та здійснити поетапне її впровадження в 2014-2017 роках. Відповідний план міститься в Концепції подальшого проведення пенсійної реформи, яка затверджена розпорядженням Кабінету міністрів №1224 від 14 жовтня, передає «Економічна правда».
[ читати далі... ]

Терористи атакують

Кількість жертв двох вибухів, які прогриміли в неділю в центрі іракської столиці, збільшилося до 147 людей, поранення, за уточненими даними, отримала 721 людина. Серед загиблих — 35 службовців міністерства юстиції і 25 співробітників Багдадської провінційної ради.
[ читати далі... ]

Інспектори прибули в Іран

Інспектори ООН прибули до Тегерана для проведення перевірки ядерного об'єкту, розташованого поблизу іранського міста Кум.
[ читати далі... ]

Гора розбрату

Сотні палестинців взяли участь у масових акціях протесту в секторі Газа, виступаючи проти дій ізраїльської поліції, яка заарештувала щонайменше 18 палестинців неподалік від Храмової гори в Єрусалимі.
[ читати далі... ]

Палестинці без води

Міжнародна правозахисна організація Amnesty International звинуватила владу Ізраїлю в тому, що вона обмежує доступ палестинців до джерел питної води.
[ читати далі... ]

До нас їде посол США

Комітет зі закордонних справ Сенату США схвалив кандидатуру Джона Теффта, запропоновану президентом Бараком Обамою, на посаду надзвичайного і повноважного посла США в Україні. Про це повідомляють на офіційному сайті Сенату США.
[ читати далі... ]
День Академії
Шанувати віру і традиції народу

Шанувати віру і традиції народу

Міжрегіональна Академія управління персоналом, як і вся Україна, відзначила православне свято Покрови Пресвятої Богородиці.
[ читати далі... ]
Відкрили пам’ятник полковнику Івану Гонті

Відкрили пам’ятник полковнику Івану Гонті

Пам’ятник ватажку українського гайдамацького руху, одному з провідників визвольного повстання 1768 року проти релігійного, національного та соціального гніту на території Правобережної України Іванові Гонті урочисто відкрили в місті Христинівка Черкаської області.
[ читати далі... ]
А кращим був Фатеєв

А кращим був Фатеєв

З 1 по 5 жовтня у місті Ялта у Кришталевому залі ГК «Ялта-інтурист» відбувся Кубок Світу серед спортивних клубів з бойових мистецтв.
[ читати далі... ]
Україна і світ

Україна як порятунок

Нині Україна зсередини наповнюється глибоким нашаруванням критики і самокритики. Декому може навіть здаватися, що країна одного разу просто не витримає такого напруження пристрастей і самообурень, такого потоку негативу на саму себе. За цим не завжди можна помітити об’єктивну ціну держави, її значення серед близьких сусідів і віддалених партнерів та друзів.
[ читати далі... ]

«Ви маєте великий ресурс»

Минуло п’ять років, як в Івано-Франківській області розпочала свою господарську діяльність сільськогосподарська компанія «Даноша» зі стовідсотковим датським капіталом. Фірма є потужним вирощувачем свиней в Україні.
[ читати далі... ]
Українсько-польське примирення: міфи і реальність

Українсько-польське примирення: міфи і реальність

Вважається, що Україна і Польща зуміли віднайти «ключ» для розв'язання складного і заплутаного вузла історичних протиріч. Більше того, взаємини двох країн часто-гуто подаються як зразкові, коли мова заходить про історичне примирення між двома великими європейськими народами.
[ читати далі... ]
Економіка
Імітація руху

Імітація руху

Ослаблення гривні і невизначеність в економіці стримують ділову активність. Перегляди помешкань нагадують екскурсії. Люди ходять на них не для придбання квартир, а щоб зорієнтуватися у тенденціях.
[ читати далі... ]
Металурги поступово долають кризу

Металурги поступово долають кризу

У вересні поточного року в Україні було виплавлено 4,58 млн тонн сталі. Це на 3,9% більше торішніх вересневих показників. Таким чином, вперше цього року українські сталелвари показали позитивну динаміку в порівнянні з минулим роком. Тільки Україна і Китай показали результат вищий за торішній, пише «Дело».
[ читати далі... ]

Банкам пропонують судитися

Національний банк (НБУ) рекомендує банкам оскаржити надмірні вимоги щодо розкриття інформації в рамках адміністративного судочинства.
[ читати далі... ]

Пошкодуйте «Артек», панове!

«Артек» став «кузнею» порнографічних кадрів.
[ читати далі... ]

Відійшли до уряду

Верховна Рада ухвалила закон про підпорядкування «Артеку» та «Молодої гвардії» Кабінету міністрів.
[ читати далі... ]
Фінанси

Рік податкового сервісу

Наша спільна мета — порозуміння між податківцями та платниками податків, і тому цей рік проголошено роком податкового сервісу. Одним із головних орієнтирів роботи податкової служби України є створення сприятливих умов для виконання платниками своїх податкових зобов’язань. Податківці добре розуміють проблеми, з якими стикаються платники податків. Тому особлива увага податківців спрямована на масово-роз’яснювальну роботу, аби допомогти розібратися в доволі громіздкому податковому законодавстві. Основними методами даної роботи є проведення семінарів і практикумів для платників податків, тренінгів, засідань «круглого столу», тематичних зустрічей тощо.
[ читати далі... ]

Податки з усіх доходів

Фізичні особи-під­приємці, які сплачують єдиний або фіксований податок, з 1 січня 2010 року повинні будуть перераховувати до місцевих бюджетів додатковий податок з доходу, отриманого понад дозволеного законодавством рівня.
[ читати далі... ]

МВФ за «вето»

Місія МВФ під керівництвом Джейли Пазарбазіолу, яка відвідала Київ для метою перегляду програми уряду, що впроваджується за підтримки фінансування МВФ в рамках угоди stand-by, заявила, що економічна та фінансова ситуація в Україні стабілізувалися як результат економічної політики і стратегії, які впроваджувалися згідно з програмою.
[ читати далі... ]
Резонанс

Як контролювати владу

Запитаймо: а чи є зараз народний контроль над народною владою? Поставивши так питання, однозначно відповімо — ні! Народний обранець, оволодівши заповітним мандатом, втрачає зв’язок з народом, не несе особистої відповідальності за свої передвиборні обіцянки. На словах — так, на ділі — ні! Тому, що немає юридично оформленого Договору між двома високо договірними сторонами. Немає юридичної відповідальності виконавчої влади за свою діяльність. Народний обранець відразу починає жити і діяти зовсім за іншими правилами, на власний розсуд і залежно від обставин. Забуває свій виборчий округ, не буває в ньому місяцями, а навіть і роками. Робить свої справи. Країна його мало цікавить. І тому є немало прикладів.
[ читати далі... ]

Вовчі часи

В одному з чисел газети (див. № 24 Персонал Плюс) ми розповіли історію про те, як працівники військової контррозвідки та СБУ України, грубо порушуючи власні відомчі інструкції, напали(!) на прикордонний режимний об’єкт у селі Задеріївка Чернігівської області.
[ читати далі... ]
Урок історії
Боронили волю

Боронили волю

Жовтень. 1708 р. Північна війна у розпалі. Зрозумівши наміри І.Мазепи відійти від союзу з Москвою, Петро І вирішує спрямувати свої сили до Батурина, де зберігалися великі запаси про­довольства, зброї. Цар не полишав надії на вірнопід­даний елемент у батуринській фортеці. Київ­ський воєвода Д. Голіцин був відряджений поперед О. Меншикова до Батурина з розпо­ряд­женням полковнику Д. Чечелю від президента Посольського приказу Г. Головкіна впустити у фортецю російську піхоту для «для кращого опору шведам».
[ читати далі... ]
Трибуна

Від «Прародины» до «Прабатьківщини»

(Закінчення. Початок у попередньому числі газети)
[ читати далі... ]
Сенсації
Вихідці з України задовго до китайців колонізували Синьцзян

Вихідці з України задовго до китайців колонізували Синьцзян

Тисячі років тому вихідці зі сходу сучасної України та з півдня сучасної Росії пройшли 4500 км. аби оселитися на північному заході сучасного Китаю. Що зрушило з місця цих людей залишається загадкою...
[ читати далі... ]
Духовний вимір

ДОБЕРИСЬ, ДОНЕЧКО, ДО УКРАЇНИ!

Цю сумну розповідь моєї рідної тьоті Параски я почув підлітком, коли наступила хрущовська відлига. Виявилося, тьотя разом з дітьми, восьмирічною Лідою та чотирьохрічним Толею в передвоєнні роки були «репрессированы». Українці в селах так і вимовляли це страшне слово, на російський лад. А до часів Хрущова матері за нього били дітей по губах, щоб в дім не прийшла біда. Попало і мені. Коли я дізнався, що стояло за тим словом, то перестав ображатись на матір за «нізащо» розбиту губу.
[ читати далі... ]

Нові храми

У Києві стало на один храм більше. Митрополит Володимир освятив відреставровану церкву на території монастиря Києво-Печерської лаври. Раніше тут була лікарня і готель для паломників.
[ читати далі... ]

Спільна молитва

Відбулася спільна зустріч єпископів Римсько-Католицької і Греко-Католицької Церков України.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
«Підсумки організації практики 2009»

«Підсумки організації практики 2009»

Як відомо, Центр з організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками займається організацією практики студентів Президентського університету усіх спеціальностей, форм навчання та факультетів післядипломної освіти при МАУП, сприяє працевлаштуванню студентів та випускників Академії, налагоджує зворотний зв’язок з випускниками Академії. Нещодавно відбулася конференція за підсумками організації практики студентів МАУП у 2009 році.
[ читати далі... ]
Допомагати всім, хто потребує допомоги

Допомагати всім, хто потребує допомоги

Гостем Дискусійного клубу МАУП був народний депутат Юрій Ключковський
[ читати далі... ]

«Щоб шаблі не брали»

У Білоцерківській філії МАУП відбувся святковий концерт, присвячений Дню козацтва.
[ читати далі... ]
Автосалон

Біопаливо йде на ринок

Уряд України має намір ввести обов’язковий продаж біопалива на вітчизняних АЗС. Поки передбачається старт з 3% добавок в бензин і ДП.
[ читати далі... ]

Чарку горілки — і... за кермо

Головний даішник України Сергій Коломієць вважає, що пити слід в міру, особливо за кермом. Кілька місяців тому, під час прес-конференції, він повідомив, що буде встановлено допустиму норму алкоголю в крові водія. І він додержав слова.
[ читати далі... ]

Останній шанс

З кінця січня — початку лютого наступного року Державтоінспекція почне штрафувати водіїв за відсутність талону про проходження техогляду.
[ читати далі... ]

Оновлений Nissan GT-R

Компанія Nissan представила на автосалоні в Токіо оновлений GT-R. Всупереч чеканням фанатів, іншої зовнішності автомобіль не отримав, всі зміни носять виключно технічний характер.
[ читати далі... ]

Fabia RS

Судячи з усього, в березні наступного року на автосалоні в Женеві компанія Skoda представить свій найкращий маленький хэтчбек. Він називатиметься Fabia RS.
[ читати далі... ]

Найдорожча Audi

Audi оголосила про початок прийому заявок на найексклюзивнішу і дорогу версію позашляховика Q7.
[ читати далі... ]
Серійна страшилка

Серійна страшилка

Ви знаєте про існування компанії Vermot AG? Напевно, немає. Тим часом ця фірма є ще одним німецьким автовиробником - недавно Vermot AG заявила про те, що вона починає випускати свій власний родстер, який отримав назву Veritas RS III Roadster. Причому, німці відразу говорять - це серійна модель, а не черговий концепт-кар.
[ читати далі... ]

Новий старий «Жук»

Новий Volkswagen Beetle з’явиться у продажу в 2012 році.
[ читати далі... ]

Автоматичний паркувальник

Представники Honda заявили про те, що вона почали розробку своєї власної системи автоматичної парковки.
[ читати далі... ]

Авторинок Китаю — плюс 83%

Попри економічну кризу, продажі автомобілів в багатьох країнах Європи зростають. Це стало можливим завдяки програмі допомоги покупцям — при утилізації старої машини і покупці нової влади європейських країн виділяють субсидії у розмірі 1000-2500 євро.
[ читати далі... ]
Здоров`я
Абортів меншає

Абортів меншає

Щороку 70 тисяч жінок у світі помирають від ускладнень, пов’язаних із ризикованими абортами, а ще п’ять мільйонів лікуються від таких ускладнень.
[ читати далі... ]

Стійкість до алкоголю — в генах

Вчені експериментальним шляхом виявили у плодових мушок гени, що визначають стійкість комах до дії алкоголю і знайшли аналоги цих генів у людини.
[ читати далі... ]
Чому діти їдять крейду?

Чому діти їдять крейду?

Багато речей людина робить інстинктивно, покоряючись невідомо звідки виникаючим імпульсам. Навчаючись, діти також інстинктивно пробують на смак все підряд. Проте, уважніше спостерігаючи за звичками і смаковими пристрастями наших малюків, ми іноді можемо зрозуміти, яких саме речовин не вистачає дитині для правильного розвитку.
[ читати далі... ]
Цілющі властивості каштанів і жолудів

Цілющі властивості каштанів і жолудів

Настала осінь. Все частіше, прогулюючись парком, ми помічаємо під ногами плоди каштана і дуба. Посміхнувшись, згадуємо, як робили в дитинстві вироби з цього природного матеріалу, і легенько підчіплюємо плід ногою. Він поволі котиться і ховається в опалому листі.
[ читати далі... ]
Різне
Республіка «комбрига» Камінського

Республіка «комбрига» Камінського

Твердження, що в сучасній Росії заборонили об’єктивне вивчення т.зв. білих плям в історії Великої Вітчизняної війни, є некоректним. Існують певні рекомендації щодо висвітлення цих проблем на телебаченні. Але! Це пояснюють тим, що основним глядачем провідних каналів РТ є маргінальна публіка, яка за своє життя не брала до рук жодної книги, крім, хіба що, букваря. Та й то — розпорядилася ним так, як колись Буратіно. Відтак — не сформувалося аналітичне мислення, зокрема, здатність переосмислювати певні усталені факти і постулати.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com