Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Стояти на варті закону

Стояти на варті закону

Шановні служителі закону, правники-професіонали, редакція газети «Персонал Плюс» щиросердно вітає всіх із професійним святом — Днем юриста!
[ читати далі... ]

Рада підвищує соцстандарти

Верховна Рада прийняла в першому читанні проект постанови Про прийняття додаткових заходів щодо впорядкування окремих витрат державного бюджету України, спрямованих на підвищення розмірів державних соціальних стандартів і гарантій.
[ читати далі... ]
Актуально

Порозуміння як крок до об’єднання

Київ відвідали представники Константинопольського патріархату. Вони зустрілися з митрополитм Володимиром і назвали його фігурою, що «об’єднує всіх православних України, до якої б юрисдикції вони не належали», повідомляє сайт Української православної церкви.
[ читати далі... ]

До виборів киян не лякатимуть

Київська влада прийняла рішення не підвищувати тарифи на житлово-комунальні послуги до виборів президента України.
[ читати далі... ]

З теплом будуть проблеми?

Ю.Тимошенко заявила, що уряд рекомендує Національній комісії з регулювання електроенергетики не підвищувати ціни на природний газ для підприємств теплокомуненерго. За її словами, президент України блокує кредитування підприємств теплокомуненерго для розрахунків за природний газ з «Нафтогаз України». Нацбанк дає 20 млрд на рефінансування приватним банкам і не дає 1,2 млрд грн на таку ж процедуру для Ощадбанку. На думку Юлії Тимошенко, один телефонний дзвінок президента може змінити ситуацію на краще. Найгірша ситуація з розрахунками на газ спостерігається у східних регіонах України. Прем’єр-міністр закликала представників Партії Регіонів сприяти подоланню кризи платежів у областях, де вони мають владні повноваження. Хоч як би там було, але маленьким українцям треба бути готовим до гіршого варіанту.
[ читати далі... ]

Електропотяг почистить гаманець

Південно-Західна залізниця підвищила вартість проїзду в електропоїздах приміського сполучення в середньому на 8% (залежно від маршруту) з 9 жовтня.
[ читати далі... ]

Потенціал і реальність

Україна посідає в рейтингу з розвитку людського потенціалу 85-е місце й порівняно з 2005 роком погіршила свій показник на сім позицій.
[ читати далі... ]

Буде парк вітряків

Будівництво парку вітрових електростанцій розпочнеться у квітні 2010 року у Приазовському районі Запорізької області. Обсяг інвестицій становить близько 600 мільйонів євро.
[ читати далі... ]
Мерський Тарифомор

Мерський Тарифомор

Тарифна війна проти киян, яку веде одіозний «космомер» та його команда, вже давно вийшла за межу суто столичного конфлікту. Адже по всій Україні чимало маленьких, середніх і великих «космосів» нетерпляче чекають розв’язки аби негайно перенести те, що зараз діється в столиці, на вулиці і в будинки своїх міст. А дехто з молодих та ранніх уже перевершив по зажерливості самого ініціатора тарифної різанини, загиливши у своїх старозачепилівках і новожабинськах розцінки воістину космічні. Правий був той, хто сказав колись, що лише розум людський має межу самовдосконалення, а ницість людська — безме­жна.
[ читати далі... ]

Тегеран готовий до переговорів?

Представники США і ООН з оптимізмом відреагували на підсумки поїздки до Тегерана голови Міжнародного агентства з атомної енергії (МАГАТЕ) Мухаммеда Ель-Барадеї, який домагався від Ірану відкриття ядерних об’єктів для інспекцій. Радник президента США Барака Обами з національної безпеки Джим Джонс сказав, що Тегеран тепер «готовий сісти за стіл переговорів», передає Бі-Бі-Сі.
[ читати далі... ]

Ісламісти погрожують

Радикальні ісламісти з Ісламського руху Узбекистану розмістили в інтернеті новий відеоролик, що закликає мусульман у Німеччині до збройної боротьби проти «невірних».
[ читати далі... ]
Щоб Врятувати Росію, треба менше пити

Щоб Врятувати Росію, треба менше пити

Згідно з доповіддю Програми розвитку ООН, Росія, чисельність населення якої скоротилася на 6,6 мільйона осіб з 1993 року, втратить до 2025 року ще 11 мільйонів.
[ читати далі... ]
ГЕОПОЛІТИКА
Зуби дракона

Зуби дракона

Міністр оборони Китаю днями заявив, що армія Піднебесною має в своєму розпорядженні біль­шість сучасних зразків озброєнь і бойової техніки, які складають арсенали провідних західних держав. Багато з китайських збройових систем, у тому числі бойовий винищувач J-10, бронетанкова техніка останнього покоління, військові кораблі, крилаті і міжконтинентальні балістичні ракети, за своїми тактико-технічних характеристиками близькі або не поступаються західним аналогам. «Це видатні досягнення, які говорять про рівень нашої військової модернізації і величезні зміни в технологічній силі нашої країни», — резюмував глава оборонного відомства. На військовому параді на честь 60-ліття утворення республіки, який пройшов в Пекіні 1 жовтня були продемонстровані найтехнологічніші досягнення китайського ВПК. Можна було спостерігати твердопаливну балістичну ракету CSS-X-10, а також створену для базування на підводних човнах JL-2. Обидві ракети призначено для доставки атомних боєголовок на відстань до 8 тисяч кілометрів.
[ читати далі... ]

МВФ на порозі реформ

Міністр фінансів США Тімоті Гайтнер закликає прискорити процес реформування квот і голосів в Міжнародному валютному фонді (МВФ). «Ми закликаємо МВФ надати сценарії того, як в середньостроковій перспективі може бути реалізований перерозподіл квот», — йдеться в заяві Гайтнера, передає РБК-Україна.
[ читати далі... ]

Чавес і сон че гевари

Глава фактичного уряду Гондурасу Р. Мічелетті вчора звинуватив лідера Венесуели Уго Чавеса в розпалюванні ненависті серед гондурасців: «На Чавесі повністю лежить провина за провокацію в країні хвилі ненависті, сварок і розбрату... У Гондурасі раніше ми ніколи не стикалися з такими явищами, як підпали міського автотранспорту, погроми і пограбування магазинів, свідками яких ми були минулого тижня».
[ читати далі... ]
Україна і світ
«Всім серцем люблю Україну!..»

«Всім серцем люблю Україну!..»

На цьому тижні відкриваються Дні України в королівстві Нідерланди — країні ще, на жаль, мало відомій нашим співвітчизникам. Хоча там свого часу, приміром, навчався Іван Мазепа, та й сам менталітет голландців багато в чому нагадує український, зазначає Василь Копистко, — координатор товариства Україна — Нідерланди. Й наводить чимало цікавих паралелей із життя обох країн, які, сказати б, історично зближують наші народи, наголошуючи в розмові, що немає уз, міцніших, аніж людські.
[ читати далі... ]
Колізії буття
Секрети Євгена Товстухи

Секрети Євгена Товстухи

(Закінчення. Початок у №39 (341), 2009 р.
[ читати далі... ]
Духовний вимір
Десять книг і десять музеїв

Десять книг і десять музеїв

Козаки майстерно володіли не тільки шаблею, а й гусячим пером (за часів Богдана Хмельницького 90% звитяжців уміли писати). Особливо цінувалися ті, хто вмів увічнити діяння побратимів на папері — здебільшого чорнилом із чорної або червоної бузини. Гідним продовжувачем літописання уявляється мені сьогодні Станіслав Аржевітін. Не тому, що він — секретар Ради Українського козацтва при Президентові України, а тому, що нащадок українських опришків-волелюбців робить цю шляхетну справу і за покликом душі, і за велінням совісті.
[ читати далі... ]
Відкопали палац князя Володимира

Відкопали палац князя Володимира

Столичні археологи в Десятинному провулку розкопали палац князя Володимира, а на вулиці Багговутівській, на місці церкви Феодора - склеп XIX століття.
[ читати далі... ]
Козацький кінь з народної пісні

Козацький кінь з народної пісні

Мабуть, в жодного з народів світу немає стіль­ки пісень, пов’язаних з конем, як в українців.
[ читати далі... ]
Гіпотези
Закон кохання править всім живим

Закон кохання править всім живим

Півмільярда років нашу землю населяли трилобіти, досить складні на ті часи істоти. Природі знадобилося не менше трьох мільярдів років, аби довести перші не диференційовані білкові грудочки до перших багатоклітинних, потім до перших кишково-порожнинних і нарешті до появи членистоногого трилобіту.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
Модернізувати навчальний процес

Модернізувати навчальний процес

Нині в наших газетах чимало уваги приділяється стану освіти в країні. Особливо ж популярні матеріали про проблеми, новації, навчання та виховання студентської молоді у вищих навчальних закладах. Але чомусь не так часто можна побачити публікації про філії цих закладів. Хоча саме у фі­ліях, як правило, більше труднощів у роботі педагогів, у становленні та розвитку студентства. А тому сьогодні наш гість директор Білоцерківської філії МАУП Володимир РуденкО. Він кандидат педагогічних наук, доцентом, автором багатьох наукових праць, Заслуженим працівником освіти, досвідченим педагогом, має за плечима 35 років освітянської роботи, а цього року став лауреатом премії Укранської Академії наук і обраний дійсним членом цієї академії.
[ читати далі... ]

Бути реалістом

Нещодавно гостем Дискусійного клубу Між­регіональної Академії управління персоналом став представник Партії регіонів, народний депутат України Михайло Чечетов. Перш ніж стати політиком, Михайло Васильович отримав спеціальність «гір­ничий інженер-економіст», працював на шахті у Єнакієво, а згодом викладав у Харківському інженерно-економічному інституті і був деканом економічного факультету. Тож студентська аудиторія знайома йому дуже добре.
[ читати далі... ]

Нові ідеї для бізнесу

Як відомо, Центр з організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками займається організацією практики студентів Президентського університету усіх спеціальностей, форм навчання та факультетів післядипломної освіти при МАУП, сприяє працевлаштуванню студентів та випускників Академії. Про новини від Центру розповіла Директор Центру з організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками Ксенія Ловецка.
[ читати далі... ]
Автосалон
Новий рівень у B-класі

Новий рівень у B-класі

Між іншим, слово Hyu­n­dai означає — сучасність. У 1998 році Hyundai поглинула KIA Motors, в 2000 — уклала стратегічний альянс з DaimlerChrysler. А зараз працює над зміц­ненням позицій: локалізує виробництво в країнах по всьому світу, працює над іміджем, над перспективними розробками (само­стійні гібридні розробки або водневі автомобілі і автобуси, створені спіль­ними зусиллями з американською компанією UTC Power).
[ читати далі... ]
Авто з холодильників

Авто з холодильників

Віталій Адарічев з Горловки Донецької області зібрав лімузин зі старенького Mercedes-116 і чотирьох викинутих холодильників. Вийшов ексклюзивний автомобіль.
[ читати далі... ]

Детройт, да не той

Автомобільний Детройт виховав не одне покоління дизайнерів. Після того, як автобізнес тут завалився і почалися масові скорочення, багато креативників перекваліфіковуються на роботу в іншій, новішій і динамічнішій галузі — в світі моди.
[ читати далі... ]

Суворо, ще суворіше

Одним з найсерйозніших порушень правил дорожнього руху є водіння в нетверезому стані. Покарання за їзду «під мухою» в різних країнах сильно відрізняється. У деяких державах за це можуть навіть страчувати.
[ читати далі... ]
Тестують автобуси

Тестують автобуси

На автобусному маршруті №5, окрім трьох трьохдверних, курсують тепер ще два великі комфортабельні автобуси надвисокого класу виробництва Львівського автобусного заводу. «Це так звані «спарені» автобуси, які можуть вміщати 210 пасажирів, замінивши аж 8 маршруток. Довжина однієї машини досягає 18,8 метра», — говорить начальник управління транспорту і зв’язку ЛГС Микола Шкурган.
[ читати далі... ]
Здоров`я
Рятують немовлят з дефектами серця

Рятують немовлят з дефектами серця

З розповіді молодої мами: «До вагітності я готувалася півроку. Почувалася чудово. Щоправда, на межі першого і другого місяців вагітності застудилася. Знала, що застуда в цей період виношування дитини може несприятливо позначитися на її розвитку, але хіба тоді я могла подумати, що це може статися зі мною? Двічі УЗД показало, що в малюка все добре.
[ читати далі... ]
Як зберегти здоров’я школяра?

Як зберегти здоров’я школяра?

Як відомо, всі хвороби від стресів. Тому спочатку треба подумати про те, чи не відчуває ваша дитина у школі постійне психологічне напруження. Адже саме воно може спровокувати і неуспішність, і навіть хвороби. Поради дає соціальний педагог і психолог Наталія Удовенко.
[ читати далі... ]
Різне
Так, треба вчитись так, як треба!

Так, треба вчитись так, як треба!

Постанова Донецької міськради щодо вивчення історії в школах міста ідеально лягає в рамки нашої рубрики. Шкода лише, що дискусія навколо цього документу, на нашу думку, одразу пішла в «не ту стєпь». Не в донецьку — і взагалі ні в яку. Замість аргументів залунали заяложені кліше: «нема їм чого робить, не лізьте не в свої справи» і, звісно ж, «все це рука Москви».
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com