Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Виберіть послом Ірині Мерлені!

Виберіть послом Ірині Мерлені!

З 14 по 26 серпня 2010 року в Сінгапурі проходитимуть перші в історії Юнацькі Олімпійські ігри, участь в яких візьмуть молоді спортсмени віком від 14 до 18 років.
[ читати далі... ]
Актуально

На наш гаманець знову зазіхають

Команда мера Києва Леоніда Черновецького ініціює підвищення тарифів на проїзд у громадському транспорті Києва у 2010 році.
[ читати далі... ]

Матеріально залежний КС

Конституційний Суд опинився у матеріальній залежності від органів виконавчої влади. За відсутності законодавчо затверджених нормативів фінансового забезпечення Конституційного Суду він цілком залежить від Мінфіну, йдеться в повідомленні Рахункової палати.
[ читати далі... ]
Смертельна крива росте повільніше

Смертельна крива росте повільніше

З нагоди Всесвітнього дня боротьби з ВІЛ/СНІД програма ООН UNAIDS Україні заявила, що на тлі позитивних світових тенденцій в Україні епідемія ВІЛ далі поширюється найшвидшими темпами у Східній Європі.
[ читати далі... ]

Знову не підтримали

Верховна Рада не підтримала нову редакцію бюджетного кодексу, внесеного урядом.
[ читати далі... ]

Вето подолано

Депутати подолали вето президента на закон про організацію діяльності Верховної Ради.
[ читати далі... ]

Закон відхилили

1 грудня, Конституційний Суд визнав неконституційним закон про запобігання негативних наслідків фінансової кризи у редакції від 4 лютого.
[ читати далі... ]

Уже й нігерійці піратствують...

У порту Лагос у Нігерії пірати вчинили напад на балкер «Сільвретта», екіпаж якого складається з 23 українців і росіян. Про це повідомив редактор «Морского бюллетеня» Михайло Войтенко з посиланням на власні джерела.
[ читати далі... ]
Визнати і вшанувати

Визнати і вшанувати

Депутат Верховної ради від БЮТ Андрій Шкіль вніс до парламенту законопроект, який передбачає надання статусу учасників бойових дій і ветеранів учасникам Організації українських націоналістів і бійцям Української повстанської армії.
[ читати далі... ]

Політична кастрація

Можливо, це збіг обставин. Але саме напередодні Дня пам’яті жертв Голодомору в Україні президент Польщі ввів у дію закон, що забороняє пропаганду і маніфестування комуністичної символіки в його країні. Конкретно — вийшов на вулицю з червоним прапором або навіть значком із зображенням тов. Леніна або Дзержинського — два роки відсидки!
[ читати далі... ]

Знайшли відбувайла

Процес у справі 89-річного Івана Дем’янюка, обвинуваченого начебто в пособництві нацистам у роки війни, розпочався в земельному суді Мюнхена. За версією німецького слідства, Дем’янюк безпосередньо брав участь у знищенні щонайменше 27,9 тисячі ув’язнених у таборах Треблінка і Собібор, де служив наглядачем. Сам підсудний категорично заперечує, що він служив охоронцем у таборі смерті Собіборі у Польщі.
[ читати далі... ]

Арешт дисидента

На Кубі заарештували сина одного з ветеранів революційного руху Хуана Алмейді Боске — Хуана Алмейда Гарсія.
[ читати далі... ]
Слухання по Косово

Слухання по Косово

У Міжнародному суді в Гаазі розпочалися слухання про законність проголошення незалежності Косова.
[ читати далі... ]

Загинуло троє українців

З Афганістану повідомили про загибель трьох громадянин України в катастрофі вертольота Мі-8 у східній провінції Логар.
[ читати далі... ]

Боротьба за символи віри

Провідник Грецької православної церкви застеріг новий соціалістичний уряд Греції проти спроб усунути з грецьких нав­чальних закладів релігійні символи. По тому, як у Страсбурзі Європейський суд ухвалив рішення про те, що Італія має очистити шкільні класи від розп’ять, грецький міністр юстиції визнав, що Греції доведеться вчинити те саме.
[ читати далі... ]
Воюватиме робот

Воюватиме робот

Армія США представила публіці свою останню розробку — чотириногого робота BigDog («Великий пес»).
[ читати далі... ]
Енергетика
Своїм буде дешевше?

Своїм буде дешевше?

Національна комісія регулювання електроенергетики розробила зміни до закону «Про електроенергетику».
[ читати далі... ]

Мирний атом знову мирний

Україна до 2020 року має намір ввести в експлуатацію 6 нових атомних енергоблоків із сумарною встановленою потужністю 6,8 ГВт.
[ читати далі... ]

Україна удвічі скоротила експорт електроенергії

Україна в січні-жовтні 2009 року скоротила експорт електроенергії на 3 млрд. 423,8 млн. кВт-год на 51,8%, в порівнянні з аналогічним періодом 2008 року — до 3 млрд. 190,7 млн. кВт-год.
[ читати далі... ]

Росія хоче новий договір щодо енергосистем СНД

Міненерго Росії пропонує модифікувати договір про паралельну роботу енергосистем СНД.
[ читати далі... ]

Платимо усупереч кризі

Населення України за січень-жовтень поточного року сплатило за житлово-комунальні послуги на 97,8% нарахованих за цей період сум — 20,8 мільярда гривень, передає УНІАН із посиланням на Державний комітет статистики України.
[ читати далі... ]
За і проти

Чиясь зброя, чи наш захист?

Вакцини американської компанії Baxter International були забруднені смертельним вірусом з метою викликати пандемію? Де і на кому проводяться випробування новітніх вакцин проти грипу?
[ читати далі... ]
Гинуть в основному невакциновані

Гинуть в основному невакциновані

Попереду нас чекає та пора року, яка спричинює необхідність вакцинації населення задля попередження епідемії грипу. Якими є показання та протипоказання щодо вакцинації? Чи є доцільним цей захід відносно всіх людей, незалежно від віку, стану здоров’я, періоду року? Коли краще пройти вакцинацію, аби вона мала добрий ефект? Відповідає на запитання доктор медичних наук, професор, головний імунолог МОЗ України Валентина Володимирівна Чоп’як.
[ читати далі... ]

Наукових доказів шкоди немає

Жодних наукових доказів, що вакцинація проти грипу пригнічує імунітет, і наш організм стає більш сприйнятливим до вірусу, немає. Про це на прес-конференції на тему: «Особливості українського грипу, або Ціна паніки» заявив лікар-імунолог, доцент кафедри дитячих інфекційних захворювань та імунології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л.Шупика Федір Лапій, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.
[ читати далі... ]
Джерела

Праукраїнський герой Нартського епосу

Нартський епос — сказання кавказьких народів: осетинів, абхазів, адигів та багатьох інших.
[ читати далі... ]
Урок історії

Скривджені, але нескорені

Багато з теперішніх безсовісних слуг нечесно нажитого капіталу навіть слухати не хочуть про проблему дітей війни. Бачте, розграбована ними країна переживає «кризу», а вісім мільйонів дітей війни в цей «кризовий» час вимагають найсвятіше для них — награбовані ними гроші. Криза є, але вона не економічна, а моральна.
[ читати далі... ]

Що це, як не цинізм?

Очевидно, що існує глибока символіка в тому, що саме у переддень відзначення річниці Голодомору 1932-33 років КПУ вирішила «урочисто відкрити» реставрований пам'ятник катові українського народу Леніну, який бовваніє на Бессарабській площі.
[ читати далі... ]
Політикум

Найперший день календаря

18 років тому громадяни України затвердили на Всеукраїнському референдумі Акт проголошення незалежності. У цей день — першої зимової неділі 1991 року, на виборчі дільниці прийшло 31 891 742 особи, які мали право голосу — досягли 18 років та були постійно прописаними на території України. Це 84, 18% від усіх виборців.
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР
У нас в гостях найпринциповіший український політик

У нас в гостях найпринциповіший український політик

Після тривалого карантину МАУП активно вливається в навчальний процес. Відновив свою роботу і Дискусійний клуб Академії, у рамках якого проходять зустрічі з відомими людьми — політиками, юристами, економістами, спортсменами, людьми, яким є що сказати молоді.
[ читати далі... ]
«Перлина» академії отримує визнання

«Перлина» академії отримує визнання

Днями в МАУП відбувся традиційний звітний концерт Ансамблю танцю «Перлина». Цього разу концерт був присвячений врученню ансамблю посвідчення «Народного аматорського колективу» за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, високий художній рівень та виконавську майстерність. На початку концерту художній керівник ансамблю Андрій Науменко привітав своїх вихованців і вручив кожному з учасників атестаційного концерту почесну медаль. «Ця нагорода ваша, бо в ній ваша праця, ваш талант, адже ви танцюєте з душею і для душі», — звернувся Андрій Олександрович до учасників колективу.
[ читати далі... ]
Народні аматори

Народні аматори

Днями у МАУП відбулося урочисте вручення посвідчення «Народного аматорського колективу» за вагомий внесок у розвиток аматорського мистецтва, високий художній рівень та виконавську майстерність ансамблю танцю «Перлина» Міжрегіональної Академії управління персоналом.
[ читати далі... ]
Автосалон

Готуємося до зими

C настанням холодів перед автовласниками постає питання підготовки автомобіля до зими.
[ читати далі... ]

Як дурять в автосалонах

Недобросовісна поведінка деяких автоділерів стала широко відомим фактом: вони продають «віртуальні» комплектації, заманюють неіснуючими цінами і не говорять реальну вартість авторемонту.
[ читати далі... ]

Найбезглуздіші причини автоаварій

Найчастіше автомобільні аварії обумовлені чиєюсь неуважністю. Британські фахівці, проаналізувавши причини різних ДТП, назвали найсильніші чинники, що відволікають від кермування.
[ читати далі... ]
Обрали авто року

Обрали авто року

Хетчбек VW Polo нового покоління завоював престижну винагороду «Європейський автомобіль року 2010», обігнавши за очками Toyota iQ, Opel Astra і Skoda Yeti.
[ читати далі... ]
Здоров`я
Наші ліки від раку не гірші за іноземні

Наші ліки від раку не гірші за іноземні

Доля винаходів буває не менш складною і драматичною, аніж життєвий шлях їх талановитих творців.
[ читати далі... ]

М’ята усуває біль

Впродовж тисяч років бразильські знахарі прописували хворим м’яту для лікування найрізноманітніших недуг — від головних болів і хвороб шлунку до застуди і грипу, повідомляє EurekAlert.
[ читати далі... ]

Що рятує м’язи від старіння?

Західні медики дій­шли висновку про те, що прийом вітамінів Е і С в літньому віці благотворно позначається на м’язовій системі людини.
[ читати далі... ]

Кожна 5-та дитина перехворіла на грип A/H1N1

Кожна п«ята дитина у Великобританії вже перехворіла на грип A/H1N1, однак більшість з цих дітей та їх батьків не має про це ані найменше уявлення.
[ читати далі... ]

Люди чують... шкірою

Людина є «єдиним органом сприйняття», стверджують канадські вчені, яким вдалося довести, що не тільки вуха, а й людська шкіра здатна сприймати звуки.
[ читати далі... ]
25% іграшок шкодять здоров’ю

25% іграшок шкодять здоров’ю

У 2009 році в ході контрольних заходів в різних регіонах Росії зняли з реалізації 22,9 відсотка перевірених дитячих іграшок. В поточному році було перевірено в цілому 92 337 зразків ігор і іграшок. З них 21 111, або 22,9 відсотка, були за наслідками перевірок зняті з реалізації. Більшість забракованих дитячих товарів — 88,8 відсотка — іграшки китайського виробництва.
[ читати далі... ]
Різне
Дитинство без казок

Дитинство без казок

Так склалося, що серйозне наукове вивчення всіх обставин масових репресій радянської доби обмежується в Україні (і не тільки) або акцентацією долі конкретних особистостей, або Голодомором 1932-33 років. В той же час багато важливих проблем, що не втратили свого значення і в сьогоднішньому часовому вимірі, залишається поза межами інтересів вчених і публіцистів. Зокрема — те, що пов’язане з соціальною психологією. Ось лише кілька прикладів.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com