Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
СВОГО ДІЖДЕМОСЬ ВАШИНГТОНА?

СВОГО ДІЖДЕМОСЬ ВАШИНГТОНА?

Немає нових облич в українській політиці
[ читати далі... ]
Актуально
Візит патріарха

Візит патріарха

Патріарх Московський і Всієї Русі Кирил вважає, що голод 1932-1933 років було викликано «абсолютно конкретними політичними причинами» і посилено природними ката­клізмами.
[ читати далі... ]

«Юліну тисячу» затримають

Виплата компенсацій із знецінених радянських вкладів, яку виконуючий обов«язки міністра фінансів Ігор Уманський обіцяв почати в червні, а потім у липні, знову відтерміновується.
[ читати далі... ]

Без других хвиль

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко не вірить у те, що в Україні може бути друга хвиля економічної кризи.
[ читати далі... ]

Нові тарифи Черновецького оживають

27 липня, Київський апеляційний адміністративний суд прийняв ухвалу про задоволення апеляційної скарги Київської міської державної адміністрації на ухвалу Шевченківського районного суду столиці від 6 липня, якою було зупинено дію розпоряджень адміністрації про підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги.
[ читати далі... ]

Борються з боргами

Кабінет міністрів вирішив розрахуватися за газ з «Газпромом» за рахунок дивідендів від роботи дочірніх компаній НАК «Нафтогаз Україна» — «Укрнафти» й «Укргаз-Енерго».
[ читати далі... ]

Скрута банків

Найбільші втрати в II кварталі зафіксували Райффайзен Банк Аваль (716 млн. грн.) і ПУМБ (484 млн. грн.). У числі найбільших банків, що показали в квітні-червні прибуток, якнайкращі показники у Ощадбанку (314 млн. грн.) і Приватбанку (65 млн. грн.).
[ читати далі... ]

Річка без води

Річка Каланчак (Каланчацький район Херсонської області) опинилася під загрозою зникнення.
[ читати далі... ]

«Хто на кого вчився?»

Спочатку — факт, який зовні не має жодного відношення до української політики. Журналістка популярної радіостанції довго й нудно допитує в прямому ефірі головного фахівця з питань санітарії та гігієни на тему: чому раптом цього літа прокотилися масові отруєння дітей в місцях організованого від­починку. Головний сангігівець, знову ж таки, довго і нудно перераховує всі заходи, які вживалися, вживаються і будуть вжиті, аби такого неподобства не було, обіцяє збільшити кількість контролюючих, перевіряючих та викриваючих комісій і т.д., і т.ін. І раптом насамкінець не витримує: можна видати ще тисячу наказів і створити ще сто комісій, але якщо батьки змалечку не навчили дитину мити руки перед їжею, то все це, вибачайте, до одного місця!
[ читати далі... ]

Доцільно залишитись?

Головнокомандуючий ВМФ Росії адмірал Володимир Висоцький вважає, що РФ доцільно залишити частину флоту в Севастополі після 2017 року. «Нам би, на наш погляд, доцільно було залишити частину сил Чорноморського флоту в Севастополі після 2017 року», — сказав він журналістам у Севастополі у неділю.
[ читати далі... ]
російський газ подешевшає на 27%

російський газ подешевшає на 27%

Ціна імпортного газу для України на третій квартал 2009 року складе 198,34 долара за тисячу кубометрів, що на 26,8% менше, ніж у другому кварталі.
[ читати далі... ]

Потуга Індії зростає

Індія спустила на воду перший атомний підводний човен, ставши шостою країною у світі, що володіє подібною зброєю.
[ читати далі... ]
Знову будуть перемовини

Знову будуть перемовини

Влада КНДР заявила про готовність почати нові переговори щодо ядерної проблематики.
[ читати далі... ]

Прощай, зброє

У суботу в Німеччині набули чинності нові правила зберігання громадянами зброї. Вони передбачають посилення покарання за незаконне володіння вогнепальною зброєю.
[ читати далі... ]
Впроваджують шаріат

Впроваджують шаріат

У секторі Газа, контрольованому ХАМАСом, помалу вводять ісламські закони всупереч обіцянкам в 2007 році не застосовувати норми шаріату на цій території.
[ читати далі... ]
Успіх
Тріумфи не бувають випадковими

Тріумфи не бувають випадковими

Про переможний виступ українських студентів-футболістів на всесвітній універсіаді в Белграді розповідають ті, хто організовував підготовку і вів команду до перемоги.
[ читати далі... ]
Полеміка
Псевдоісторик із шарманкою. «Сделано в СССР»

Псевдоісторик із шарманкою. «Сделано в СССР»

Не так давно на книжкових відстоях книгарень Києва з’явилася малопримітна книжка із претензійною назвою «Утиный суп» по украински».
[ читати далі... ]
Постаті
Він надто багато мислив...

Він надто багато мислив...

Єретик — це похідне від грецького дієслова, яке спочатку мало зміст «взяти рукою», а згодом, шляхом метафори стало означати «особисто вибрати». Єресь є не що інше як прийняття людиною свого власного рішення. Саме цього прояву самостійності, власної позиції часто боялися і бояться і нині державні лідери, церковники та, зазвичай, різко засуджують.
[ читати далі... ]
Дивосвіт
ХТО Ж ВІДКРИВ АМЕРИКУ?

ХТО Ж ВІДКРИВ АМЕРИКУ?

Новий Світ відомий жителям Старого вже 1500 років
[ читати далі... ]

Нова теорія походження нафти

Компоненти нафти могли утворитися не з останків відмерлих рослин і мікроорганізмів, а з вуглецю та водню, що утворюють метан і велику кількість різних більш важких вуглеводнів в умовах високих температур та тисків у верхніх шарах мантії в надрах Землі.
[ читати далі... ]

Юпітер зіштовхнувся із невідомим небесним тілом

Космічний телескоп Hubble сфотографував поверхню Юпітера, на якій з’явився великий слід від потужного зіткнення з небесним тілом, що трапилося 19 липня цього року.
[ читати далі... ]
Урок історії
Тупа зброя леніністів

Тупа зброя леніністів

Воювати з націоналізмом — все одно що рубати гілку на якій сидиш
[ читати далі... ]
УКРАЇНСЬКИЙ ЛІДЕР

«Слухай вічне»

Учасники ансамблю «Gloria» здобули перемоги на Міжнародному конкурсі-фестивалі в Євпаторії
[ читати далі... ]
Світ повен талантів

Світ повен талантів

Ансамбль «Глорія» під керівництвом Анни Забє­ліч-Кольберт переміг у міжнародному конкурсі-фестивалі «Зоряні мости», який проходив у м. Євпаторія. Ансамбль представляли чотири учасниці — Анетта-Даніелла Кузнєцова, Анна Панасенко, Діана Щербакова та Юлія Молдован. За одностайними результатами жури квартет отримав гран-прі всього фестивалю. У результаті сольних виступів Анетта-Даніелла Кузнєцова посіла перше місце, Анна Панасенко — гран-прі.
[ читати далі... ]

Освіта для людей з фізичними вадами

Для людей з інвалідністю мати роботу — це можливість підвищити свій соціальний статус і рівень добробуту. Для суспільства працевлаштована людина з фізичними вадами — це, в першу чергу, зниження напруги на ринку праці, підвищення суспільної продуктивності, розв’язання частини соціальних проблем.
[ читати далі... ]
Автосалон

Дещо про тонування скла

Основне призначення скла — пропускати якомога більше світла і тепла. Все, здавалося б, просто і зрозуміло. Але іноді від автоскла потрібні діаметрально протилежні якості. І тоді виникає питання про те, як «приглушити» його прозорість. Зробити це можна двома способами — нанести на скло затемнюючу плівку (затонувати) або в процесі його виготовлення ввести фарбники безпосередньо в масу (забарвити в масі).
[ читати далі... ]

Уроки економної їзди

Зростання цін на пальне стало таким же звичним, як цвітіння каштанів. Ми бурчимо, обурюємося і. продовжуємо їздити по-старому. А потрібно використовувати теорію, раціональне водіння, а також стежити за технічним станом авто, щоб знизити витрати бензину.
[ читати далі... ]
Затори — не вирок

Затори — не вирок

Затори стають невід’ємною частиною життя будь-якого автовласника, що проживає у великому місті. Їзда в цих екстремальних ситуаціях сама по собі обертається досить великим стресом. Але окрім цієї напасті водія і пасажирів очікують і куди прозаїчніші проблеми: нудьга, спрага та інші дрібні і не дуже побутові незручності.
[ читати далі... ]

Безпечна пісня

Асоціація автомобілістів Великобританії, що займається питаннями безпеки дорожнього руху, провела дослідження, в результаті якого було виявлено, що статистика аварій на дорогах безпосередньо пов’язана з музикою, що грає в салоні автомобіля . Як пише газета “РБК daily”, експерти прийшли до висновку, що від того, яку музику слухає водій, залежить його увага в дорожній ситуації, а отже, і ризик потрапити в ДТП.
[ читати далі... ]
Здоров`я

Переїдання і розлад шлунку

Розлад шлунка (діарея) може як виникнути внаслідок зловживання окремими фруктами (скажімо, сливами, абрикосами, недозрілими яблуками тощо), так і супроводжувати небезпечні інфекційні недуги. Діагностувати хворобу може лише лікар. Але якщо у вас виник біль у животі, пронос, здуття кишечнику і з дотриманням дієти такі розлади минають впродовж кількох годин, можете й далі продовжувати дієту, додавши до лікування чаї, відвари і настої з трав.
[ читати далі... ]

Не віддавай вечерю ворогу

Австралійські учені з’ясували, що вечеря, яка складається зі швидко засвоюваних продуктів з високим глікемічним індексом, допомагає швидше заснути. Якщо одержані дані вдасться підтвердити в інших дослідженнях, можна буде вважати, що знайдено простий і приємний спосіб боротьби з безсонням.
[ читати далі... ]
Смородина — «аптека на гілці»

Смородина — «аптека на гілці»

Щоб задовольнити добову потребу організму у вітаміні С, досить з«їсти 50 грам чорної смородини. Смородину іноді називають «аптекою на гілці», оскільки радять застосовувати її і при нестачі вітамінів, зниженні апетиту, хворобах серця і судин, ларингіті і бронхіті, для поліпшення кровотворення, позбавлення від гнильних і бродильних процесів в кишечнику. Свіжий смородиновий сік корисний при нервових захворюваннях і сильному головному болі.
[ читати далі... ]
Діти відчувають настрій тварин

Діти відчувають настрій тварин

Психологи встановили, що вже у шість місяців діти здатні вловлювати настрій собак. Стаття дослідників з’явилася в журналі De­velopmental Psychology, а її короткий виклад наводиться у прес-релізі Університету Брігама Янга.
[ читати далі... ]

Час рятувати нашу молодь

В Україні пиво прирівняють до алкогольних напоїв і обмежать його продаж.
[ читати далі... ]
Поезія

«ЯК ПОКУТУ, НЕСУ ПРИЗНАЧЕННЯ СВОЄ»

Філософія — епоха, схоплена в думках, за визначенням Фрідріха Гегеля. Філософська поезія — також доба в образному осмисленні її поетом-мислителем. Така збірка «Меч Архистратига» Івана Гнатюка (Харків, 2000), чий 80-річний ювілей нині святкуємо. Дослухаймося його слова, зазирнімо у наш час, у сучасників, у себе.
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com