Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

В ДИСКУСІЯХ НАРОДИТЬСЯ ІСТИНА

Останні роки Україна поринула у хвилі політичної та економічної нестабільності. Сьогодні можна спостерігати часткову стабілізацію у цих сферах, проте чи надовго збережеться такий стан речей передбачити складно навіть досвідченим фахівцям.

Тому населення вимушене бути політизованим, бути освіченим у питаннях державного управління, аби самостійно розібратися в тих пертурбаціях, що кояться нашій державі. В таких умовах важливим інструментом є свіжа, якісна та об’єктивна інформація, брак якої нині відчуває кожен.

Тому днями, відповідаючи потребам майбутніх фахівців у першоджерельній інформації, Міжрегіональна Академія управління персоналом запросила прочитати лекцію “Політико-економічна ситуація українського сьогодення” народного депутата України від Партії регіонів Владислава Лук’янова.

Пан Лук’янов залюбки поділився зі студентами Інституту права ім. Князя Володимира Великого власними  спостереженнями щодо виборчого процесу в період приходу до влади Президента України Віктора Януковича, щодо боротьби з наслідками діяльності колишнього уряду, очолюваного екс-Прем’єр-міністром Юлією Тимошенко та щодо застосування рішучих заходів для покращення сучасної економічної ситуації нашої держави. Зокрема багато уваги було приділено питанню зовнішнього боргу України та скороченню його обсягу в мінімальні строки. Такий акцент відмітили присутні на лекції слухачі і щойно з’явилася можливість одразу ж поцікавилися, яка саме ситуація на даний момент у питанні зовнішньої заборгованості. Владислав Володимирович відверто поділився зі студентами актуальною інформацією:

“Зовнішній борг України на кінець 2007 року був на рівні 12 млрд доларів США. Внутрішні резерви уряду складали 42 млрд доларів США. За останні два роки ситуація змінилася кардинально, ми нарощували по 100 млрд гривень щороку і нині загальний борг  складає 34 млрд доларів США. Але за час перебування при владі Партії регіонів золотовалютний фонд нашої держави збільшився приблизно на 14-16 млрд. доларів США. І такі темпи накопичення дають підстави для надії на швидкий вихід з небажаної економічної ситуації”

Але на цьому інтерес аудиторії не вичерпався, студенти-правознавці неупинно цікавилися питаннями кадрової політики уряду, договорів щодо газових питань та ситуацією навколо присутності Чорноморського флоту у Криму. І гість залюбки вгамував спрагу аудиторії до подробиць та свіжої інформації.

По закінченні лекції Владислав Лук’янов щиро подякував студентам за увагу, а Академії за надану можливість поспілкуватися із молоддю. Наостанок народний депутат натхненно побажав майбутнім управлінцям наснаги в навчанні та прагнення досягти рівня кваліфікованих правознавців.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com