Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ШЛЮБ МОЖЕ ЖИТИ ДОВШЕ

Шлюб має максимальні шанси довгого життя якщо у подружжя є як мінімум два загальних хобі, якщо подружжя обіймаються не менше трьох разів на день, 1 раз на день зізнаються в коханні один одному і 2 рази на місяць влаштовують романтичну вечерю.

Також вчені виявили таку закономірність, що вірності у шлюбі найчастіше дотримуються ті пари, які познайомилися за допомогою друзів і оженилися через 3,5 року після першого знайомства.

Дослідники довели, що як і в кулінарних питаннях, рецепт гарного шлюбу — в дрібницях. До таких дрібниць відносяться ідеальна різниця у віці і час відносин до укладення шлюбу.

На думку вчених, ідеальна різниця у віці для вдалого шлюбу — 2 роки і 3 місяці. При цьому чоловік повинен бути старший за дружину і кращий вік для нього для весілля — 31 рік.

Після періоду романтики і пристрасті необхідно підтримувати любов у шлюбі обіймами, поцілунками і романтичними вечорами. Заняття сексом повинні бути не рідше трьох разів на тиждень. А першу дитину бажано народити через 2 роки і 2 місяці після одруження.

Для збереження стосунків 3 рази на тиждень засинайте в обнімку, і щодня залишайтеся на зв’язку, незалежно від того, де ви знаходитеся.

2 рази на рік для другої половинки слід влаштовувати сюрприз і бажано раз на рік відпочивати за кордоном. Але вчені попереджають, що дуже важливо також відчувати деяку незалежність і для цього 2 рази на місяць проводити час окремо один від одного.

cikave.org.ua

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com