Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПОДЯКА

ПРОФЕСОРУ В.В.ЯРЕМЕНКУ

Високоповажний Василю Васильовичу!

Ви належите до людей щедрої душі, вірних синів України, наполегливо й самовіддано творите свій світоглядний, моральний і духовний плацдарм. Ви є уособленням найкращих рис високоінтелектуальної людини.

Ми захоплені Вашою невтомною, титанічною працею на літературній ниві. Ваші праці надихають нас на нові звершення у справі духовного відродження України і відповідають нашим довголітнім прагненням — побудові української України, а відтак і зміцненню державності.

Ми висловлюємо Вам, дорогий Василю Васильовичу, сердечну подяку за упорядкування, редагування, змістовну передмову та примітки до книги великого патріота України, актора, режисера і талановитого письменника-мислителя Олелька Островського. Просимо Вас і надалі активно працювати над вивченням життєвого і творчого шляху відомого колись, а нині майже невідомого митця слова.

Хай Усевишній обдаровує Вас міцним здоров’ям, добром, високим творчим натхненням, щоб і надалі дивували читачів, шанувальників Вашого таланту новими книгами, дослідженнями, знову й знову, незважаючи на економічні негаразди, підлість окремих сучасників, кликали до повної перемоги в ім’я утвердження української ідеї, якій віддаєте все своє життя.

З глибокою повагою і найщирішими почуттями —  нащадки Олелька Островського - сім’ї Островських, Плотнікових, Демченків, Якуби, Заруби

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com