Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Дії у відповідь

Білорусь запровадить заходи у відповідь в зв`язку з прийнятими днями економічними санкціями з боку Євросоюзу.

Як передає РІА «Новости», про це йдеться в коментарі начальника управління інформації — прес-секретаря МЗС республіки Андрія Савіних, поширеному з приводу рішення Ради ЄС.

«Білоруська сторона вживатиме адекватних заходів для захисту законних інтересів своїх громадян і підприємств, включаючи заходи у відповідь щодо ініціаторів цього рішення», — заявив А.Савіних.

За його словами, прийняте рішення «змушує сумніватися в здатності Ради ЄС адекватно оцінити ситуацію, що склалася, і зробити кроки назустріч конструктивному діалогу, націленому на пошук раціональних рішень».

«Доводиться констатувати, що європейська політика перебуває в полоні ілюзій і хибних уявлень про реальний стан справ у нашій країні. Євросоюз намагається говорити з Білоруссю з позиції сили і економічних санкцій, які на ділі спрямовані проти інтересів простих людей», — відзначив офіційний представник білоруського зовнішньополітичного відомства.

«У цих умовах ми нагадуємо, що санкційне мислення довело свою безперспективність ще в минулому столітті. Ми переконані, що тільки через відкритий і рівноправний діалог можливе вирішення існуючих проблем», — заявив А.Савіних.

«В даний час доводиться констатувати, що дії ЄС поглиблюють конфронтацію і ускладнюють можливість переходу до нормальної взаємодії», — підсумував він.

Як повідомлялося, 20 червня глави МЗС 27 країн Євросоюзу на засіданні в Люксембурзі ухвалили рішення розширити санкції проти Білорусі, ввівши ембарго на поставки в країну «зброї і матеріалів, які можуть використовуватися для внутрішніх репресій». Мі­ністри також розширили список білоруських осіб, яким заборонено в`їзд в ЄС і чиї активи в Європі заморожені.

УНІАН

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com