Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Електропроводка в старих будинках

Стан електропроводки в більшості старих будинків Львова залишає бажати кращого. До теперішнього часу збереглися стародавні електричні щитки часів середини 20 століття, які морально і фізично застаріли. Їх параметри не відповідають сучасним нормам. Також в старих будинках можна бачити керамічні запобіжники і жодного автомата. Комунальні служби щитки не змінюють і навіть не ведуть розмову про це.

Статистика виникнення пожеж показує, що більшість загорянь об'єктів нерухомості відбувається з причини невідповідного стану електричної проводки.

У 80-ті роки цю проблему намагалися вирішити за допомогою автоматичних "пробок", які можна було вкрутити в старий патрон. Однак, досі ці пробки працюють погано. Знижується безпека використання електроенергії. Пошкодження електропроводки часто відбувається в місцях, які важко виявити. Для відновлення з'єднання доводиться розкривати стіну.

Проводка, яка використовується не одне десятиліття, стає непридатною для подальшого використання. Це відбувається саме через те, що електричні прилади змінюються іншими, які вимагають набагато більшої кількості енергії. Проводка не справляється, і призводить до коротких замикань. Для того, щоб уникнути подібних випадків, на електричній проводці і її матеріалах не варто сильно економити. Проводка в старих будинках часто не може витримати одночасну роботу всього трьох електричних приладів. Наприклад, якщо в один і той же час включити пральну машину, телевізор і праску, ніхто не зможе дати вам гарантію, що не станеться короткого замикання, або автоматичного відключення пробок.

Зношеність електропроводки робить її непередбачуваною в плані надійності, а часто просто небезпечною. Забезпечити безперебійне і безпечне енергопостачання квартири дозволить тільки заміна всієї розподільної системи, елементів приєднання, вимикачів і захисних пристроїв. Роботи, вироблені з розрахунком на перспективу, в подальшому дозволять вам розширити можливості використання сучасних побутових пристроїв і звелічіть завантаження на мережу.

Для визначення перетину проводів, відповідного навантаженні на них, вибору пристроїв з необхідними характеристиками, а також для якісного монтажу електропроводки потрібен професійний підхід.

Так само слід прийняти одностайне рішення мешканців будинку, призначити головного за збір коштів і замовляти послуги электрик львів для професійної реконструкції електромережі будинку.

В даному випадку заміни проводки і електричного кабелю, ми рекомендуємо вам звертатися тільки до кваліфікованих і досвідченим майстрів, які зможуть видати вам гарантію на свої послуги, а також самі займуться придбанням всіх потрібних вихідних матеріалів для монтування електричної проводки у ваш будинок.

Кожен мешканець будинку повинен добре продумати місця розташування розеток і вимикачів. З'ясувати, може, потрібна додаткова нова розетка, або перенесення старої розетки на інше місце. А так же варто подумати про те, чи влаштовує вас розташування вимикачів стельових світильників. При складанні плану електриками враховується все сказане, а після монтажу загального електричного кабелю будинку, вони займуться усіма ремонтами, пов'язаними з електрикою безпосередньо в квартирах.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com