Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НОВИЙ МІЖНАРОДНИЙ ОСВІТНІЙ ПРОЕКТ МАУП

23 червня у Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов традиційний День відкритих дверей, в рамках якого відбулося ознайомлення абітурієнтів з новим міжнародним освітнім проектом МАУП.

В червні ц.р. між Університетом Нікосії (Республіка Кіпр) і МАУП було досягнуто домовленості про співробітництво щодо створення кіпрсько-українського культурно-освітнього центру Університету Нікосії (UNІС) при МАУП. Центр функціонуватиме на базі київського осередку АкадеміїУніверситет Нікосії є найбільшим та найбільш авторитетним недержавним університетом на Кіпрі, котрий готує бакалаврів, магістрів та докторів філософії та уповноважений видавати дипломи державного зразка за стандартами Європейського Союзу. Диплом Університету Нікосії визнається не лише в країнах ЄС, але й в усьому світі. Університет Нікосії є членом Європейської асоціації університетів, а його представник головує в комітеті UNESCO з питань гуманітарної освіти та міжкультурного спілкування.

UNІС  є активним учасником науково-дослідних програм, що субсидуються Європейським Союзом, програм обміну студентами ERASMUS. Крім того, цей навчальний заклад відзначений нагородою “GLOBAL-500” за досягнення в сфері захисту довкілля. Університет Нікосії акредитований за широким колом спеціальностей з чотирьох основних напрямів: бізнесові науки, прикладні та інженерні науки, гуманітарні науки, педагогічні науки. Близько 20 % з 5 тисяч студентів Університету Нікосії – іноземці з понад 60 країн світу.

Як відомо, Республіка Кіпр є членом ЄС з 2004 року. Країна є великим діловим, туристичним та фінансовим центром, що пов’язує Європу, Азію та Близький Схід.

Приєднання України до Болонського процесу та до спільного європейського освітнього простору надало можливість для налагодження прямих освітніх, наукових та культурних зв’язків з вишами ЄС, інтеграції навчальних планів та освітніх програм.

Створення при МАУП кіпрсько-українського навчально-освітнього центру Університету Нікосії відкриває нові перспективи для абітурієнтів та студентів як України, так і третіх країн щодо дистанційно-заочного навчання в Університеті Нікосії та за програмою подвійного диплому МАУП і UNІС. При цьому відбуватиметься взаємне зарахування кредитів, а лекції та семінари проводитимуть викладачі обох вишів мовою, прийнятною для слухачів (українською, російською, англійською, грецькою).

Зарахування до Центру відбувається за надання атестату про повну середню освіту за результатами співбесіди. Оформлення документів проводиться до кінця серпня 2012 року. Серед найпопулярніших спеціальностей – менеджмент, психологія, облік і аудит, маркетинг, готельний та туристичний менеджмент, міжнародні відносини, дизайн тощо.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com