Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

АКАДЕМІЯ ПІДГОТУВАЛА ПОЗОВНУ ЗАЯВУ ЗА НАКЛЕПНИЦЬКИМИ МАТЕРІАЛАМИ, НАДРУКОВАНИМИ У ГАЗЕТІ "ТОВАРИШ"

Інформаційне повідомлення прес-служби Міжрегіональної Академії управління персоналом

Останнім часом до антиукраїнської і антимаупівської пропаганди, яку здійснюють видання В.Рабиновича «Столичные новости» і «Столичка», долучилося видання Соціалістичної партії України «Товариш».Основною причиною антимаупівських нападок «товарищей» став конфлікт між міністром освіти і науки С.Ніколаєнком, з одного боку, і системою недержавних вищих навчальних закладів, зокрема Міжрегіональною Академією управління персоналом, - з іншого. С.Ніколаєнко, прагнучи в перспективі знищити недержавну систему освіти, до якої він завжди проявляв ворожість, вирішив пришвидшити у незаконний спосіб зміну організаційно-правової форми (юридичного статусу) недержавних вищих навчальних закладів, але, на щастя,  нарвався на серйозний опір частини недержавних вищих навчальних закладів.

Десятки недержавних ВНЗ, конфедерації, асоціації, політичні діячі, тисячі небайдужих до долі освіти громадян звернулися до Президента України із закликом припинити незаконні дії С.Ніколаєнка і звільнити його з посади. Міжрегіональна Академія управління персоналом подала позов до суду про визнання вимог МОН незаконними і виграла судовий процес у Господарському суді Києва. До того ж представники МОН і сам С. Ніколаєнко підтвердили необгрунтованість вимог щодо зміни організаційно-правової форми недержавних ВНЗ. Натомість газета «Товариш» перебріхує інформацію, безпідставно звинувачуючи недержавні ВНЗ у псевдоосвіті. До речі, багато хто вважає, що саме соціаліст С.Ніколаєнко, який ніколи не був навіть проректором вищого навчального закладу, і є псевдоміністром. Про це свідчить і його псевдопрофесорське звання, яке він отримав, схоже, як подяку, обіймаючи посаду керівника Комітету з освіти і науки Верховної Ради України. До цього можна було б долучити і псевдодокторські дисертації В.Медведчука, Д.Табачника, В.Януковича, і десятки інших «дисертацій» великих і малих адміністраторів часів злочинного кучмізму.

Цікаво, що «Товариш», визнаючи необхідність кардинального поліпшення матеріальної бази державних ВНЗ, чомусь робить нелогічний висновок щодо неякісного навчання у недержавних ВНЗ, хоча, на його думку, матеріальна база там значно краща, ніж у державних.

Рівень багатьох недержавних ВНЗ, як, до речі, й певних державних, є достатньо високим, і не заангажованому журналістові газети «Товариш» Ю.Панченку його визначати. Цей рівень підтверджують мільйони людей, які надали перевагу цим навчальним закладам. І той факт, що жоден український ВНЗ не включено до сотні чи п’ятисот кращих ВНЗ світу, ще нічого не означає, оскільки, по-перше, це речі не зіставні на тлі п’ятнадцяти років української державності, а, по-друге - хто визначає ці рейтинги?

Міжрегіональна Академія управління персоналом підготувала позовну заяву за наклепницькими матеріалами, надрукованими у газеті «Товариш» (№96  за грудень 2005 р. і  №1-2 за січень 2006 р.) Суму моральної шкоди визначено з урахуванням мільйонних накладів газети, що розповсюдила пасквіль. Відповідачі у цій справі - КП редакція газети «Товариш» і автор наклепницьких статей Ю.Панченко.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com