Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СХАМЕНИСЯ, ЮЩЕНКО!

На 5 каналі (його багато хто з українців називає вже «п’ятою колоною»), що належить президентському кумові-олігарху Порошенку, продукція якого завжди позначена кошерною юдейською символікою, під час Православного Різдва Христового показали сюжет про те, як добре мати вживлені в руку чипи

І це показують у християнській країні, де майже кожен знає про «число звіра». Отож стає зрозуміло, кому саме прислуговуються нинішні «п’ятиканальники»!

На тлі пропаганди вживлених чипів (як це зручно, сучасно, модно!) чуємо озвучений кимось текст звернення Віктора Ющенка, Президента України, до українців, до яких він чомусь звертається тільки на «ти». Ющенко нагадує всім українцям, що вони є нащадками рівноапостольних княгині Ольги,  Володимира Великого, Ярослава Мудрого і, «тикаючи», вимагає від кожного з нас «думати по-українськи». Використовуючи стиль звернення Ющенка до співвітчизників, хочеться звернутися з тим самим і до нього:

  • Чому ж ти, який вважає себе нащадком рівноапостольних великокняжих пращурів, бігаєш юдейськими синагогами, коли, за апостольськими правила, кожний християнин, який бере участь у юдейських обрядах, навіки відлучається від Церкви?
  • Чому ж ти не згадуєш серед славетних київських князів наймогутнішого з них – Святослава Хороброго, за часи якого Україна-Русь мала територію від Волги до Дунаю і який назавжди знищив юдейську Хозарію, яка паразитувала на наших пращурах?
  • Чому ж ти, який видає себе за щирого українця, оточив себе порошенками, червоненками, жваніями, трет’яковими, мартиненками, рибачуками, геращенками та іншими не- українцями  переважно єврейського походження?
  • Чому ж ти, який прийняв прилюдно гетьманську булаву, призначив своїм губернатором на славетне козацьке Запоріжжя безславного чужинця Червоненка, який напередодні прийняв юдаїзм? Чому забув про Богдана, Гонту, Залізняка?
  • Чому ж ти, який прийшов до президентської влади з волі  повсталого українства, не виконав жодної своєї обіцянки, а навпаки - підписуєш угоди з відвертими україножерами на кшталт медведчуків, суркісів, пінчуків, януковичів, звягільських і таких, як вони?
  • Кого ти хочеш обдурити, якщо вже, кажуть, і дітей  своїх віддаєш в англійські, а не в українські школи? Готуєш їх до повернення на батьківщину своєї другої дружини? За рахунок чого? Ти зрадив кожного з нас, твоїх співвітчизників, які винні тільки тим, що повірили тобі і твоїм нещирим обіцянкам?

Схаменися, доки не пізно! Одумайся  - ще є час! Не ганьби себе, своїх пращурів і нащадків! Думай, нарешті, по-українськи, бо за всю кривду проти власного народу доведеться відповісти! Стань на український бік або відійди зовсім!

Українці, нащадки
своїх великих пращурів

8 січня 2006 року від Різдва Христового

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com