Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ПЛЕКАЙМО ДУХОВНУ СПАДЩИНУ

Духовне відродження України — найважливіша передумова на шляху її становлення як суверенної держави. І лише ті люди, які позиціонують себе як патріоти, здатні реалізувати таке завдання.

Необхідно любити ту землю, на якій живеш, і віддавати всі свої сили на розбудову власної держави. У сучасних умовах всебічних загроз, які приховує у собі глобалізація, коли стираються політичні, економічні, культурні кордони держав, перед освітніми закладами стоїть досить нелегке завдання: виховати не просто гарного фахівця в певній галузі знань, а передусім патріота своєї держави. Отже, навчально-виховний процес у ВНЗ просто немислимий без національно-патріотичного виховання молодого покоління. Усвідомлюючи таку необхідність, колектив Міжрегіональної Академії управління персоналом докладає максимум зусиль у напрямі збереження і розвитку національної історичної спадщини, історії культури, традицій свого народу з тим, щоб у навчально-виховній роботі донести цю спадщину до своїх вихованців.

Недавно група відомих вчених, викладачів МАУП, працівників літератури і мистецтва, а також керівників Української Консервативної партії побувала в Переяславі-Хмельницькому. Члени делегації, серед яких — голова Наглядової ради МАУП Георгій Щокін, ректор МАУП Микола Головатий, проректори Академії Віталій Гайченко, Володимир Ісаков, відомі науковці Юрій Шилов та Олександр Поліщук, Народні артисти України, лауреати Національної премії ім. Тараса Шевченка Микола Шопша та Василь Нечепа, зустрілися з керівництвом міської та районної державних адміністрацій Переяслава-Хмельницького, відвідали музеї та експозиції одного з найкращих музейних комплексів світу — «Переяслава». У ході зустрічі з міським головою Іваном Якименком та головою районної адміністрації Пет-ром Дзецком, директором Національного історико-етнографічного заповідника «Переяслав», Героєм України, видатним подвижником української духовності Михайлом Сікорським учасники делегації обговорили питання створення в Переяславі Національного Всеукраїнського козацького центру та Козацького музею. Результатом зустрічі стало підписання договору, згідно з яким, зокрема, окрім різнобічної праці між МАУП і Національним заповідником, передбачено регулярне ознайомлення з музеєм та історико-культурними пам’ятками Переяслава-Хмельницького студентів та викладачів Академії. У рамках навчально-виховних програм Академії вони відвідуватимуть, зокрема, музеї Козацької слави В. Завгороднього та Трипільської культури, Музей українського архітектора Володимира Заболотного, Музей Г.Сковороди, Музей Т. Шевченка, Археологічний музей, Музей народної архітектури і побуту.

Вл. інф.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com