Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

МЕР ВІДКРИТО ПОГРОЖУЄ АКАДЕМІЇ РОЗПРАВОЮ

Генеральному
прокуророві України
О.МЕДВЕДЬКУ
 
Прокуророві Києва
В.ПРИСЯЖНЮКУ
 

Міжрегіональна Академія управління персоналом (МАУП) висловлює Вам свою повагу і звертається з таким. У «Газете по-киевски», № 108 (608) за 18 травня 2006 р. (видавець-засновник: ТОВ «Видавництво «Прес-ЦЕНТР») опубліковано статтю: «Леонид Черновецкий: «МАУП будет иметь дело со мной», автор — Едуард Доке. На інтернет-сайті http//jn.com.ua/events/cher1809/html розміщено інформацію під назвою «Черновецкий против антисемитов из МАУП».

У цих друкованих інтернетівських матеріалах наведено слова Л.Черновецького щодо МАУП, які не просто неправдиві й будуть оскаржені в порядку цивільного судочинства, а і є прямою погрозою на адресу Академії (слід розуміти — її керівництва), бажанням Л.Черновецького знищити її, що є предметом розгляду іншої галузі права і ре-гулюється Кримінальним кодексом України.

Зокрема, якщо вірити газеті та інтернет-виданню, Л.Черновецький, відповідаючи на запитання журналіста Е.Докса щодо «антисемітизму» МАУП, сказав: «МАУП будет иметь дело со мной как с политиком, который не позволит выступать с позиций шовинизма ни против евреев, ни против арабов, ни против русских, ни против американцев»;

— «Все, кто обижает евреев, обречены»;

— «Кто употребляет слово «жид», является отребьем украинского народа»;

— «Дайте мне документы, подайте на них в суд и мы их разорим».

—  «У нас не действует настолько правоохранительная система. Сейчас я буду менять прокуроров города, буду возбуждать уголовные дела — никто же этого не делает, это безобразие!»

Ми не можемо стовідсотково стверджувати, що провокатор-журналіст дослівно передав слова Л.Черновецького, Але, оскільки їх оприлюднено, то юридичну відповідальність за них повинні нести і Черновецький, і Докс, і головний редактор видання, яке надрукувало такі «одкровення» чи то господарника, чи то політика, яким у різних ситуаціях вважає себе Черновецький.

Десятки судових спорів у звинуваченнях Академії в нацизмі, шовінізмі, антисемітизмі завершилися на користь Академії, і такий відомий «політик», як Черновецький, це добре знає, адже і сам програв справу МАУП. І не тому, що Академія написала неправдиву інформацію про нього, а тому, що він разом з шістьма своїми адвокатами не зміг довести, чим саме ця правдива інформація його ображає.

Цікаво, як він порушуватиме кримінальні справи проти прокурорів, не маючи нате відповідних повноважень і доказів? Чи це його чергове намагання вдарити по українських кадрах, які ще, на щастя, збереглися в нашій правоохоронній системі?

Враховуючи безпідставні, протизаконні звинувачення МАУП (а отже, і її керівництва) у скоєнні цілої низки злочинів, ми вимагаємо від органів прокуратури вивчити матеріали, що додаються, провести відповідну перевірку і притягти винних до визначеної законом відповідальності.

Укотре звертаємо увагу на вкрай українофобську і провокаційну діяльність згаданого вище російсько-єврейського інтернет-видання «Агентство єврейських новин в Україні» і просимо застосувати стосовно порушників відповідні заходи впливу.

Секретар Наглядової ради
В. КОРОТКІН

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com