Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

КРОКИ НА МІЖНАРОДНІЙ АРЕНІ

Міжрегіональна Академія управління персоналом цілком справедливо вважається вищим навчальним закладом інтелектуальної еліти.

Студенти отримують диплом міжнародного зразка, який визнано багатьма країнами світу. Тож кому як не нашим студентам передусім потрібно показати себе, свої знання, набути перший досвід не лише в рідній Україні, а й за її межами.

Саме тому Сумський інститут МАУП вирішив не сприяти так званому заробітчанству за кордоном для своїх студентів, а направляти  на практику та стажування студентів, які опановують менеджмент і маркетинг, які прагнуть набути досвіду, ознайомитися зі структурою своєї майбутньої професії за кордоном, перейняти найкраще наробки і, повернувшись додому, втілювати набуті знання у своїй практичній діяльності на Батьківщині.

Оскільки туризм та готельний бізнес є однією з найпопулярніших у світі сфер народного господарства, у якій можна застосувати на практиці набуті в лекційних аудиторіях теоретичні знання з основ маркетингу та менеджменту,  свої перші кроки  ми вирішили зробити в країні, яка славиться відомими курортами та туризмом — Туреччині.

Готельний комплекс Majesty Club Tuana, розташований на березі Середземного моря у місті Фетіє, на чолі зі своїм генеральним менеджером Nurkaya Gundogdu 4 травня 2006 року гостинно прийняв наших студентів.

За умовами договору, стажування організовано на безвалютній основі: переліт, проживання та харчування наших студентів впродовж трьох місяців на території готельного комплексу — за рахунок сторони, що приймає.

Готельні комплекси системи Majesty Clubs and Resorts приймають здебільшого на відпочинок гостей з Німеччини, Голландії, Англії, Австрії та інших країн. Таким чином, для наших студентів є ще одна унікальна можливість вдосконалити свої знання у галузі іноземних мов у середовищі носіїв мови, що є немаловажним в отриманні диплома міжнародного зразка.

За час перебування на стажуванні студенти набувають досвід практичної роботи за кордоном, знаходять шляхи самостійного  вирішення  проблем.

Три місяці, проведені далеко від рідних, друзів та знайомих, допомагають студентам стати дорослішими, впевненішими у своїх силах.

Результатом нашого договору стало й те, що, згідно з попередньою усною домовленістю з керівництвом готельного комплексу, у грудні наш інститут готовий на три місяці прийняти на курси інтенсивного вивчення української/ російської мов співробітників та менеджерів Majesty Club Tuana.

Таке рішення стало можливим ще й завдяки тому, що у лютому цього року група співробітників

готельного комплексу Majesty Club Tuana відвідала Сумський інститут МАУП, щоб ознайомитися з умовами навчання, програмою інтенсивних курсів, викладачами, взяти участь у пробних заняттях. Перші кроки зроблено. Сумський інститут МАУП вийшов на міжнародну арену. Як далі розвиватимуться наші стосунки із закордонними парт-нерами, чи зможемо завоювати їхню довіру й продовжувати взаємовигідну співпрацю у різних напря мах, розширюючи її, —залежить від нас самих...

Марина ЧИКАПОВА,
фахівець з міжнародних зв'язків
Сумського інституту МАУП

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com