Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

ЧАС ЄДНАННЯ НАСТАВ

В умовах, що склалися після виборів 2006 року, гуртування національно-патріотичних сил можливе й необхідне.

Ця необхідність зумовлена тривожною ситуацією, що спостерігається в усіх сферах національного буття, кризою влади, зокрема небажанням багатьох її представників служити людям, які обрали їх до парламенту та місцевих рад. До об’єднавчого процесу можуть долучитися політичні партії та громадські організації, які в своїй діяльності спираються на українську національну ідею, відстоюють принципи, навколо яких має консолідуватися українство для вирішення нагальних суспільних проблем.

На цьому наголосили представники національно-патріотичних партій та громадських рухів під час зустрічі в центральному офісі Української Консервативної партії. У ній, крім лідера УКП Георгія Щокіна, який відкрив і вів нараду, взяли участь голова Української Національної Асамблеї Юрій Шухевич, голова Трудової партії України Михайло Сирота, голова Всеукраїнської партії «Нова сила» Юрій Збітнєв, голова Республікансько-християнської партії Микола Поровський. Вони ініціювали об’єднання державницьких патріотичних партій у широкий народний фронт захисту української державності.

В обговоренні проблем консолідації українського суспільства також взяли участь заступник голови Всеукраїнського об’єднання «Свобода» Юрій Іллєнко, почесний голова Української Республіканської партії «Собо’», народний депутат України Левко Лукяненко, голова Українського фонду культури Борис Олійник, відомі науковці, політики й публіцисти — Василь Яременко, Дмитро Чобіт, Ярослав Федорин, Валентин Щербачов та інші.

Вони висловили своє бачення об’єднавчого процесу, зазначивши, що це об’єднання необхідно розпочинати з первинних партійних осередків, з широкого інформування людей на місцях про ситуацію в країні і суспільстві.

Наразі остаточно не визначено назву майбутнього об’єднання, але нині це не головне, зазначалося на зустрічі ініціаторів переговорного процесу. Значно важливіше, аби в такому широкому об’єднанні національно-патріотичних сил домінувала українська національна ідея, щоб її сприйняли як провідну якомога більше українців.

Створено оргкомітет і робочу групу з доопрацювання документів наради, які будуть запропоновані для обговорення під час наступних зустрічей, до яких запрошуються нові учасники переговорного процесу.

Заплановано підписання Звернення до української громадськості.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com