Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

СУЧАСНІ ЗНАННЯ — ШИРОКОМУ ЗАГАЛУ!

25 липня Український Народний університет МАУП святкував перший випуск.

Слухачі УНУ отримали сертифікат Академії та свідоцтво про підвищення кваліфікації державного зразка.

Український Народний університет МАУП — незвичайний заклад освіти. Його слухачем може стати, як недавній школяр, так і науковець, тобто кожен, хто має повну загальну середню освіту. З самої назви випливає те, що університет створений для просвіти широких мас населення. Його місія — підвищення культурно-освітнього рівня, політичної культури і національної свідомості. Це вимога часу і потреба кожного свідомого українця.

Слухачів привітала виконавчий директор Українського Народного університету Олена Макеєва: «Ті місяці, що тривало навчання, пролетіли надзвичайно швидко. Ми, навіть, не встигли озирнутися, як підійшов час прощатися. Хочеться побажати вам ніколи не зупинятися на досягнутому та постійно підвищувати свій рівень, адже людина, як особистість, має завжди вдосконалюватися».

Український Народний університет виник як відповідь на потребу духовного відродження України та зміцнення моральності у суспільстві. Просвіта має бути доступною та всеохоплюючою, адже це один з головних чинників розбудови громадянського суспільства. Тому в МАУП і заснували Український Народний університет. Створено всі умови, аби опанувати сучасні знання з тієї чи іншої проблематики. Тут діють шість факультетів: психологічний, етнополітичний, економічний, менеджменту, культурно-просвітницький та управління суспільним розвитком. Протягом 8 місяців слухачі з-поміж інших дисциплін вивчають українознавство, конспірологію, основи християнської віри, голодомори в Україні в ХХ столітті, основи християнської віри, політичні процеси в Україні тощо. Навчання здійснюється у вечірній час.

Олександр Красюк зізнається, що потрапив до УНУ випадково — побачив оголошення у газеті «Персонал Плюс», зателефонував та став слухачем. У свої 60 років він випромінює надзвичайну енергію, працює завідуючим кафедри в науково-дослідному інституті та має за плечима ступінь кандидата технічних наук. «В мене останній випуск був у 1969 році, тож зараз я дуже радий — ніби переживаю другу молодість. В Українському Народному університеті я зустрів багато цікавих людей. Під час лекцій та дискусій ми обговорили безліч важливих питань сьогодення, поглибили знання з різних сфер суспільної діяльності. Мене особисто цікавили новітні управлінські технології, адже я працюю з людьми, і тут я їх отримав. Це дуже цінний досвід!»

Український Народний університет — дуже важливий заклад освіти. Він дозволяє опанувати сучасний зріз знань у конкретній сфері суспільної діяльності, а також надає загальну інформацію, яка сприяє більш глибокому розумінню процесів, що протікають у сучасному світі та Україні. А це неабияк важливо для кожного, хто вважає себе свідомим громадянином.

Олександр ТЕРЛЮК
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com