Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Заробітна плата вчителів Києва зросте на 34%

В 2008 році середня заробітна плата столичних вчителів зросте на 34%. Про це повідомив заступник голови КМДА Віталій Журавський. За його словами, очікується, що розмір середньої заробітної плати педагогічних працівників сфери освіти наприкінці року буде становити 2000,62 грн.

Крім того, педагогічні працівники будуть одержувати надбавки за вислугу років у повному обсязі (залежно від стажу педагогічної роботи), допомогу на оздоровлення при наданні щорічної відпустки (у розмірі місячного посадового окладу) і грошову винагороду за сумлінну працю, зразкове виконання службових обов’язків (у розмірі місячного посадового окладу).

«У наступному році буде тривати виплата надбавки в розмірі 50% посадового окладу керівникам загальноосвітніх навчальних закладів і заступникам керівників за високі творчі й виробничі досягнення, а також надбавки в розмірі до 30% посадового окладу студентам денних відділень вищих навчальних закладів, які переведені на індивідуальну форму навчання й працюють у загальноосвітніх навчальних закладах міста.

Крім того, всі столичні вчителі будуть одержувати надбавку в розмірі 20% посадового окладу, що впровадила міська влада цього року», — сказав Віталій Журавський.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com