Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Лицар МАУП

На початку літа у Міжрегіональній Академії управління персоналом традиційно обирають найкращого, найрозумнішого, найталановитішого та найкрасивішого серед студентів.

Представники інститутів МАУП демонстрували свої здібності і таланти, красу та щирість, найкращі властивості чоловічого характеру. Конкурсанти створювали яскраві образи відомих персонажів, демонструючи артистичність та винахідливість.

Після успішно виконаних конкурсних завдань компетентне журі, зваживши всі за і проти, присвоїло звання «Містер Спортсмен» найбільш фізично підготовленому студентові Інституту менеджменту та бізнесу Олексію Нечитайлову, звання «Містер талант» отримав Микола Папикін з Інституту міжнародної економіки та фінансів, «Містером галантність» названо студента Інституту права Сергія Бартка.

А переможцями стали: третє місце — Олег Пікулих (ІМЕФ), друге місце — Анатолій Фесянов (Інститут права), перше місце і звання «Лицар МАУП» отримав Реваз Русадзе з Економіко-правового технікуму при МАУП.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com