Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

У США Обмежили гламурних менеджерів

Сенат США проголосував у ніч на п’ятницю, 6 лютого, за накладення заборони на виплату бонусів топ-менеджерам фінансових компаній, які отримують кошти із федерального фонду термінової допомоги.

Про це повідомило агентство Рейтер.

Голосування за поправку до антикризового пакету заходів було проведено через день після того, як у середу Барак Обама оголосив про введення ліміту заробітної плати для керівників вищої ланки в подібних фінансових компаніях у розмірі, що не перевищує 500 тисяч доларів на рік.

Крім того, представники Уолл-стріт піддали критиці рішення президента США Барака Обами обмежити зарплати співробітників у компаніях, які отримують фінансову допомогу від держави.

За словами представника консалтингової фірми Briefing.com Патріка О’Хейрі, указ Обами «напевно сподобається людям, однак він ставить державу на дуже слизький шлях обмеження зарплат у приватному секторі».

Раніше президент США піддав жорсткій критиці банки Уолл-стріт за виплату мільярдних бонусів своїм топ-менеджерам. На ці цілі було витрачено в 2008 році 18,4 мільярда доларів, не дивлячись на отримання урядової допомоги. «Це — верх безвідповідальності. Люди на Уолл-стріт, просячи допомоги, повинні проявляти стриманість і дисципліну. Зараз не час для бонусів», — сказав Обама.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com