Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Без ліцензій

З 1 січня 2010 року втратили чинність надані раніше листи-дозволи вищим навчальним закладам на здійснення освітньої діяльності, у яких закінчився термін дії ліцензій чи акредитаційних сертифікатів. Міністерство освіти і науки (МОН) зобов’язало керівників ВНЗ до 1 лютого 2010 року перевірити стан дотримання ліцензійних та акредитаційних умов навчальних закладів.

На початку березня Міністерство освіти здійснить моніторинг щодо ліцензування та акредитації в навчальних закладах; буде запроваджена система контролю за вчасним проведенням ліцензійних та акредитаційних процедур ВНЗ.

Зазначені заходи сприятимуть уникненню несвоєчасного подання документів на проведення ліцензійної експертизи та унеможливить здійснення освітньої діяльності без відповідних документів.

Варто відзначити, що МОН виявило факти незаконного здійснення освітньої діяльності без ліцензій окремими навчальними закладами, особливо їх відокремленими структурними підрозділами.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com