Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Благословення Предстоятеля УПЦ

Предстоятель Української Православної Церкви, Митрополит Київський та всієї України Блаженнійший Володимир прийняв директора Хмельницького інституту МАУП Білого Леоніда Григоровича та директора духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувача кафедри православної культури та теології МАУП протоієрея Діонісія Мартишина.

Під час зустрічі з Блаженнійшим Митрополитом Володимиром було обговорене питання проведення Всеукраїнської науково-практичної конференції «Пересопницьке Євангеліє — духовна святиня українського народу» (до 450-річчя Пересопницького Євангелія (1561-2011 рр.)), яка проходитиме 12 травня 2011 року на базі Хмельницького інституту МАУП.

Наприкінці Блаженнійший Митрополит Володимир благословив святою іконою Господа Бога і Спаса Нашого Іісуса Христа представників МАУП на проведення конференції і на плідну виховну, освітню і духовно-просвітницьку діяльність на благо Святої Православної Церкви та рідної Батьківщини.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com