Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Вісім симптомів розвитку раку

Група учених з Університету Кильского виділила вісім симптомів, які можуть говорити про можливу загрозу раку. Також дослідники виділили найбільш небезпечний з цієї точки зору вік, передає Версії.com. 

Отже, приводом для негайного відвідування лікаря і подальшої діагностики є такі симптоми:  — анемія — кров в сечі  — кашель з кров’ю — ускладнене ковтання — ущільнення в грудях — кровотеча в період постменопаузи —  кров з прямої кишки — виявлення патологій при обстеженні простати.

 Всього існує більше 200 видів раку, які можуть призводити до виникнення різних симптомів, проте, грунтуючись на 25 попередніх дослідженнях з питань раки, учені виділили лише ті, які давали шанси розвитку цієї хвороби 1 до 20 або вище. 

Виявилось, якщо людині було менше 55 років, тільки два симптоми — патології простати і ущільнення в молочних залозах — потрапляли під показник 1 до 20. Після 55 підозру повинні викликати труднощі ковтання у чоловіків, після 60 —  кров в сечі і у чоловіків, і у жінок. 

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com