Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

НЕВЖЕ ВСЕ ТАК ПОГАНО?

У цьогорічному рейтингу неблагополучних країн Україна посіла 110 місце, обійшовши Росію, Білорусь та Казахстан.

Фонд миру оприлюднив щорічний рейтинг неблагополучних країн, що відображає економічне, соціальне та глобальне напруження в них.

Україна в рейтингу посіла 110 місце, обійшовши Росію — 82, Білорусь — 83 і Казахстан — 107, йдеться в повідомленні фонду, яке розміщене на його сайті.

У списку 177 країн, які оцінюються по 12 критеріям соціального, економічного і політичного напруження. Кожен індикатор має шкалу від 1 до 10 балів, від найвищого показника, який є ознакою високого рівня розвитку країни, до найнижчого, що демонструє наявність певних проблем.

Зокрема, перше місце в рейтингу найбільш неблагополучних країн вже четвертий рік поспіль очолює Сомалі завдяки слабкому законодавству, неефективній політиці управління, тероризму і високій активністі піратів, які регулярно нападають на іноземні судна.

Друге і третє місце займають Чад і Судан.

Вперше за всю історію рейтингу перше місце в списку найблагополучніших країн посіла Фінляндія, змістивши на одну позицію Норвегію, яка утримувала пальму першості протягом 7 років.

У першу десятку найбільш розвинених країн увійшли також Швеція, Швейцарія, Данія, Нова Зеландія, Ірландія, Люксембург, Австрія та Канада.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com