Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Плани олігархів

Екс-міністр економіки Богдан Данилишин дав в Празі інтерв’ю італійському виданню, в якому розповів, чого хочуть «олігархи Януковича».

На думку Данилишина, представникам великого українського бізнесу не терпиться дочекатися відміни митних бар’єрів між Україною і Євросоюзом. Одночасно вони категорично проти підпорядкування Росії.

«Пріоритетом є вступ зони вільного обміну, тому що навіть у олігархів, що спонсорують Януковича, який коливається між Брюсселем  і Москвою, слинки течуть при думці про відміну митних бар’єрів на заході. Вони і чути не хочуть про те, щоб повернутися в економічне підпорядкування Росії радянського періоду», — сказав колишній міністр економіки в інтерв’ю виданню Il Legno Storto.

Нагадаємо, уряд України планував підписати угоду про створення Зони вільної торгівлі з країнами СНД в травні цього року. Проте Узбекистан заблокував входження України в Зону (як вважає ряд аналітиків, цей крок ініціювала Росія у зв’язку з планами щодо європейської інтеграції України). Тоді ж Москва почала пропонувати Києву вступити до Митного союзу і Єдиного економічного простору з Росією, Білоруссю і Казахстаном. Україна, у свою чергу, наполягає на входженні до МС за формулою 3+1. Одночасно, Київ розраховує до кінця поточного року підписати угоду про Зону вільної торгівлі з Європейським союзом.

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com