Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Чорновола не добивали

Експерти не знайшли на тілі лідера Народного Руху України В’ячеслава Чорновола слідів від ушкоджень, не пов’язаних з аварією.

Про це заявив в інтерв’ю «Комсомольській правді в Україні» прокурор Києва Анатолій Мельник.

На запитання, чи є на тілі Чорновола сліди від кастета, яким його, як припускали, нібито добивали після ДТП, прокурор відповів:

«Було поставлено запитання, чи дійсно на тілі В’ячеслава Чорновола є тілесні ушкодження, не пов’язані з аварією. Для цього у даній кримінальній справі була проведена повторна комплексна судово-медична експертиза. За клопотанням Тараса В’ячеславовича до складу групи були включені його представники, вони брали участь у проведенні досліджень. Експерти прийшли до одноголосної думки: на тілі покійного є тілесні ушкодження, характерні для ДТП».

«Ми дослідили всі обставини ДТП і передали кримінальну справу до слідчого управління столичної міліції», — додав він.

За словами Мельника, експерти дійшли думки, що водій КамАЗу Володимир Куделя порушив Правила дорожнього руху — виконував поворот в невстановленому місці, що й призвело до аварії.

Прокурор також зазначив, що після ексгумації останки Чорновола вже поховали.

«Так. І Чорновола, і його водія Павлова, чиє тіло теж ексгумували, поховали за всіма християнськими традиціями, як хотіли родичі — на тому ж місці. У нових гробах, оскільки старі вже прийшли в непридатність. Могили привели в порядок», — розповів він.

Як відомо, у червні прокуратура провела ексгумацію тіла Чорновола і повторну комплексну судово-медичну експертизу.

Українська правда

вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com