Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
МАУП на порозі нового навчального року

МАУП на порозі нового навчального року

Міжрегіональна Академія управління персоналом — великий, авторитетний і знаний не лише в Україні, а й в цілому світі вищий навчальний заклад, який в змозі побороти будь-які виклики і труднощі. Нині МАУП успішно крокує в майбутнє, долаючи разом з усією країною важкі кризові для світової і вітчизняної економіки роки.
[ читати далі... ]
Події
Україна і Світ

Білоруський шлях — для України?

Президент РФ Дмитро Медведєв вважає, що Україна повинна йти білоруським шляхом у вирішенні питання про ціну на газ: «Діє угода, яка повинна виконуватися...
[ читати далі... ]

Лукашенко відпустив політв’язнів

Президент Білорусі підписав Указ про помилування 9 політв’язнів, засуджених за участь у демонстрації протесту проти нечесних, як вважають в опозіції і у світі, президентських виборів 19 грудня минулого року.
[ читати далі... ]
Свята не вийшло
День незалежності: Що це було?

День незалежності: Що це було?

Мітинг з нагоди Дня незалежності був приречений стати кастингом опозиції. Аби розвіяти сумніви у своїй поступовій маргіналізації, політичні сили антипрезидентського спрямування мали показати Банковій, чи здатні вони зібрати хоч якусь значущу вуличну акцію.
[ читати далі... ]
Постскриптум

Прокуратура порушила кримінальну справу щодо подій 24 серпня

У ГПУ нагадали, що у Києві 24 серпня 2011 року сталися сутички між правоохоронцями та представниками низки політичних партій, об’єднань та організацій.
[ читати далі... ]

Що було головним?

Помаранчева революція і прийняття Конституції були одними з вирішальних подій в житті України за 20 років незалежності.
[ читати далі... ]

Експерти про маяки

Проблема кримських маяків не є компетенцією господарських судів, а має вирішуватись згідно з морським правом.
[ читати далі... ]
Геополітика

За країну боляче...

Росія нині перебуває у доволі кризовому стані і перед багатьма небайдужими до її долі людьми постає запитання: а що далі?
[ читати далі... ]
Виклики

Мультикультуралізм і його майбутнє

Масове вбивство, яке скоїв у Норвегiї прихильник ультраправих iдей, викликало шок у європейських державах. Хтось згадав слова канцлера Нiмеччини Ангели Меркель, яка свого часу розкритикувала мульти­культу­ралiзм як полiтичну практику, що призвела до роздiленого та замкнутого iснування громад у складi однiєї держави.
[ читати далі... ]

Іміграційна політика Франції

Франція є однією із найстаріших «імміграційних країн» в Європі і, мабуть, у світі. Вона приймає іммігрантів з часів Великої Французької революції 1789 р., проте масовим цей рух став тільки в XX ст., коли до Франції прибуло безліч іммігрантів з різних кінців світу.
[ читати далі... ]
Звичаї

Козацькі Іменини: нетривіальний погляд на історію

Українська кухня без політики? Перехрестіться, такого не буває. От вам приклад: про Івана Вишенського щось читали чи бодай чули? Будемо вважати, що так. Мудра людина! Ходив у чернечому чині, а королі з царями до його келії, кажуть, у черзі стояли. Порадитися.
[ читати далі... ]

В Україні — 17 монументів Бандері

Пам’ятники лідера українських націоналістів Степана Бандери нині встановлені у Львівській, Тернопільській та Івано-Франківській областях, повідомляє Чернігівський міський портал. Проекти існують в Рівному, Луцьку та на Черкащині. Питання про встановлення пам’ятного знака або спорудженні пам’ятника піднімався в Києві та Чернівцях.
[ читати далі... ]
Наука і техніка
Мова — оселя духу

Лицар інверсії

Анатолій Венцковський Коли читаєш Архипа Тесленка, здається, ніби, сидячи під крислатою яблунею у старому садку, слухаєш невигадливу оповідь «за життя»... Світ Тесленкових образів вирізняє щирість простоти. Тій простоті віриш, як голосові власного сумління. Бо зворушує тільки правда.
[ читати далі... ]
Альтернатива

Слово несе зцілення

Василь Слободяник «У медицині немає двох світів: світу лабораторії і світу клініки, світу духу і світу тіла. Є один єдиний світ, в якому відбуваються безкінечні складні явища…
[ читати далі... ]
Достойний небіж гетьмана Мазепи

Достойний небіж гетьмана Мазепи

Василь Слободяник «Андрій Войнаровський — учасник змови гетьмана І.Мазепи, його племінник. Після розгрому шведських загарбників у Полтавській битві в 1709 році втік за кордон. Намагався спровокувати цілий ряд іноземних держав на інтервенцію проти Росії. Арештований в Гамбурзі і виданий російському урядові, був засланий в Якутськ».
[ читати далі... ]
Український лідер

Таланти вчаться в чернігові

Чернігівський інститут імені Героїв Крут МАУП готує кваліфікованих юристів
[ читати далі... ]

Оновленим курсом

Школа МВА в МАУП займає лідируючі місця серед бізнес-шкіл в Україні. Кожного року школа оновлює та доповнює напрямки у своєму розвитку, пропонуючи усім слухачам ще кращі умови для навчання.
[ читати далі... ]
Урок історії
Петро Столипін: релігійна реформа

Петро Столипін: релігійна реформа

Восени 2011 виповнюється сто років з дня загибелі у Києві реформатора Петра Столипіна. Згідно власного заповіту, його поховано біля Трапезної церкви на честь Антонія та Феодосія Печерських Свято-Успенської Києво-Печерської лаври. Адже саме у Києві кулі терориста Мордехая (Мордко) Гершковича (Димитрія Григоровича) Богрова обірвали життя А.П.Столипіна.
[ читати далі... ]
Здоров’я

Аборт глибоко руйнує психіку жінки

Австрійський психотерапевт Роза Штуммер говорить про проблему аборту.
[ читати далі... ]
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com