Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Дзеркало Єгипетської революції

Дзеркало Єгипетської революції

Андрій ГУСЄВ Той, хто стверджував, що Помаранчева революція в Україні 2004 року зовсім не революція, бо у нас, начебто, не відбулося зміни суспільного ладу, глибоко помилявся. Це була таки революція, яка разом з іншими «кольоровими» співбратами почала змінювати світ.
[ читати далі... ]
Книга, яка об’єднала народи

Книга, яка об’єднала народи

В парламентській бібліотеці в Києві відбулася презентація книги «НАРТІАДА», яку презентувала читачам Міжрегіональна Академія управління персоналом
[ читати далі... ]
Плин
Україна і Світ
Реформи

А тепер візьмуться за землю

Жоден уряд не проводив ні земельної, ні аграрної політики, яка відповідала б практиці західних країн, на цінності яких ми орієнтуємося. Чому? Зняття мораторію на продаж землі готується давно. Двічі за останні п’ять років його скасування відкладалося. Сьогодні влада взялася за це серйозно.
[ читати далі... ]

Скандальне голосування

У перший день нової парламентської сесії Верховна Рада змінила Конституцію, призначивши наступні парламентські вибори на жовтень 2012 року, а вибори президента — на березень 2015 року.
[ читати далі... ]
Відгомін
Для чого палять книги?

Для чого палять книги?

Історія із конфіскацією книг з української бібліотеки сколихнула громадську думку в Україні і породила немало запитань до наших можновладців, які не виявили достатньої принциповості у відстоюванні українських інтересів в Росії. На запитання УНІАН відповіла директор Біб­лі­отеки української літератури в Москві Наталія Шаріна, яка інформувала про те, що сталося насправді.
[ читати далі... ]
Духовність
Виклики глобалізації

Виклики глобалізації

Православна Церква не протистоїть науково-технічному прогресу, економічному та фінансовому добробуту, які повинні служити гармонійному та стабільному розвитку всього людства. Проте Церква прагне до того, аби люди по всьому світу, члени будь-яких релігійних, національних та культурних меншин мали можливість зберігати свої релігійні відмінності та охороняти особливість своєї культури.
[ читати далі... ]
Нам пишуть
За Франковими ідеалами

За Франковими ідеалами

Михайло Василенко Уперше почув про Івана Макаровича Гончара в Черкасах від художника Валентина Сірого та архітекторів Миколи Собчука і Сергія Фурсенка. Вони пізніше стали лауреатами Національної премії імені Тараса Шевченка як автори проекту Черкаського обласного краєзнавчого музею.
[ читати далі... ]

Якщо не годуватимуть свою армію...

ТОВ “Івала” призупиняє харчувати близько 15 тисяч солдатів через борг Міноборони у сумі 75 мільйонів гривень та відсутність договірних відносин із військовим відомством.
[ читати далі... ]

Зміни лише на словах

На сьогодні рівень довіри до судової системи залишається надзвичайно низьким — лише 6-10%. Про це сказав заступник голови політради партії «Наша Україна» Микола Оніщук.
[ читати далі... ]

Відродження Унаво-Ірпіньського козацтва

Ростислав Солопенко, краєзнавець Рушійною силою Православного відродження в Україні була стародавня Києво-Печерська Лавра. У 1610 р. її архімандрит Єлисей Плетенецький, виходець із галицької знаті, згуртував навколо себе освічених однодумців і реалізував великий видавничий проект.
[ читати далі... ]
Світоч
ВЕЛИКА ВОЛИНЯНКА

ВЕЛИКА ВОЛИНЯНКА

Василь Слободяник Зверненням до сонця — до Геліоса і до нас нині сущих — закінчила своє творче життя геніальна українська поетеса Леся Українка.
[ читати далі... ]
Постаті
Епілог до сміху

Епілог до сміху

Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового
[ читати далі... ]
Український лідер
Сім критеріїв кохання

Сім критеріїв кохання

Днями в Українсько-Азербайджанському інституті соціальних наук і самоврядування Г.А.Алієва від­бувся методологічний семінар Володимира Федоровича Моргуна на тему «Психологічний супровід екзистенційних виборів особистості: стилю, справи, супутника життя».
[ читати далі... ]
Планета

Зміна клімату принесе голод

«Якщо ми негайно не вдамося до дій, то врожаї у регіонах із найбіднішим населенням, як от Африка, зменшаться ще більше», — експерт Світового банку Ендрю Стір.
[ читати далі... ]
Здоров’я

Хочеш жити довго — вживай мед

За рекомендаціями ВООЗ і вітчизняними нормами фізіологічних потреб населення в основних харчових речовинах та енергії, цукор повинен становити не більше 10% добової калорійності.
[ читати далі... ]

Або дивитися, або займатися

Одного разу з друзями домовилися пограти у футбол. А коли ті не прийшли, зі здивуванням вислухав їх запізніле пояснення: мовляв, була трансляція Ліги чемпіонів, тому посиділи з пивком перед екраном. Нещодавно мій син запросив зіграти однокласників у хокей, але ті не прийшли, бо вже зіграли у хокей ... на комп’ютері.
[ читати далі... ]

Здоров’я хребта

Від стану хребта залежить здоров`я всього організму. Часта мігрень, застійні явища у ділянці малого тазу або «пустування» печінки можуть бути наслідком проблем в якомусь з його відділів.
[ читати далі... ]
Різне

Гендером упоперек істини

Олександра Михайлівна Коллонтай, в дівоцтві — Домонтович (1872-1952 рр.) за радянських часів слугувала класичним прикладом того, що дав «простій російській бабі» Великий Жовтень. Ще б пак! Перша жінка-посол в історії світової дипломатії!
[ читати далі... ]
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com