Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик
Війна і суспільство

Війна і суспільство

Напередодні 9 травня людство вкотре ставить перед собою запитання, яке, на жаль залишається без відповіді: чому 70 років тому сталася така глобальна катастрофа, як Друга світова війна?
[ читати далі... ]
Ярмарок вакансій в МАУП

Ярмарок вакансій в МАУП

У Міжрегіональній Академії управління персоналом пройшов традиційний Ярмарок вакансій. Цей захід був влаштований Центром організації практики, працевлаштування студентів та роботи з випускниками.
[ читати далі... ]
Події
Презентація «Нартіади» у Верховній Раді

Презентація «Нартіади» у Верховній Раді

В Києві, у Верховній Раді України відбулася презентація книги «НАРТІАДА», яку випустила у світ Міжрегіональна Академія управління персоналом. Ще у ХІХ столітті брати Шанаєви зробили літературний запис кавказького осетинсько-кабардинського варіанта епосу. В наш час виникла ідея перекладу епосу українською мовою.
[ читати далі... ]

Свята не вийшло

Незважаючи на рішення суду про заборону масових заходів, у Львові 9 травня зібралися великі групи як прихильників, так і супротивників святкування Дня Перемоги. Протягом дня сталося кілька бійок та інцидентів.
[ читати далі... ]

Ходімо до «золотого мільярда»

Українцям слід створити публічне акціонерне товариство з видобутку нафти і газу. На такий прибутковий проект вже зараз можна зібрати 10 мільярдів доларів. Одночасно вирішилася би проблема зростання заощаджень людей.
[ читати далі... ]
Народ і влада

Україна: пошук помилок проектувальників

Україну двадцять років тому будували різні проектувальники, кожен з яких бачив перед собою власні цілі. Найбільш потужні зовнішні проектувальники — Росія і США — так само мали різнонаправлені цілі.
[ читати далі... ]

Що Олігархам підпора?

9-е травня пройшло в країні під знаком подій, в яких встигли відзначитися майже усі українські полі­тичні течії.
[ читати далі... ]

Модернізація по-українськи

Одним із найбільших здобутків влади, яким вона невпинно хизується, порівнюючи себе з попередниками є наведення порядку, забезпечення єдності та стабільності у владних ешелонах, перетворення влади на монолітну команду. Команду, що крок за кроком працює над покращенням нашого з вами життя.
[ читати далі... ]
Продаж землі

Ризики запровадження ринку землі в україні

Коли у жовтні минулого року на 7-мій Ялтинській міжнародній зустрічі президент України нагадав про необхідність зняття мораторію з продажу землі, це виглядало як реверанс у бік Заходу.
[ читати далі... ]
Трибуна
Мова — оселя духу
Нам пишуть

Витворити націю

27 травня 1916 року перестало битися серце Івана Яковича Франка — людини, ім’я якої навіки вписано в історію нинішньої цивілізації. Титан мислі, невтомний трудівник пера, борець за українську національну ідею та соціальну справедливість — таким знають його всі освічені люди планети. Більше ста років тому Франко, випередивши свій час, порадив нам, нинішнім, як об’єднатися в єдиний народ, як утворити нову українську націю.
[ читати далі... ]
Урок історії

Євангеліє княгині Анастасії Заславської

Гортаючи пресу, журнали, підручники, що стосуються історії України XVI — XVII ст., складається враження, ніби жінки ніколи й не жили на овіяних козацькою славою берегах Дніпра. Або їх було так мало, що вони не полишили історичного сліду, достатнього для відтворення образу жіночої активності. Та чи відповідає це дійсно­сті? Звичайно, ні!
[ читати далі... ]
Презентація
Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового

Нотатки до біографічних роздумів павла Глазового

(Продовження. Початок в №№4-17) Продовжуємо публікацію фрагментів біографічної художньо-документальної повісті Геннадія Кужільного «Епілог до сміху».
[ читати далі... ]
Український лідер
Турал Багіров — Лицар МАУП року

Турал Багіров — Лицар МАУП року

Цьогорічний конкурс «Лицар МАУП» став яскравим і видовищним дійством і продемонстрував, що є серед студентства Академії чимало справжніх чоловіків — мужніх, сильних, розумних і звичайно красивих.
[ читати далі... ]
Відкрита лекція і майстер-клас з Символдрами

Відкрита лекція і майстер-клас з Символдрами

Нещодавно в Інституті соціальних наук і самоврядування МАУП пройшов майстер-клас з методики Символдрама.
[ читати далі... ]
Осмислення уроків історії

Осмислення уроків історії

Протоієрей Діонісій Мартишин, директор духовно-просвітницького Центру імені Святих Апостолів, завідувач кафедри православної культури та теології МАУП прийняв участь у міжнародній науково-практичній конференції «Після Чорнобиля: спільний біль, спільна турбота, спільна надія. Осмислення підсумків і уроків катастрофи», яку відкрив у Києво-Печерській лаврі Святіший Патріарх Московський і всієї Русі Кирил.
[ читати далі... ]
Відлуння

Казахська Голгофа

Трагедія Великого Голоду 1932-1933 рр., на відміну від України, в Казахстані замовчується.
[ читати далі... ]

КОЛИСКА СЛОВ’ЯН

Літопис Руський відносить до слов’ян лише наступні племена: «поляни, древляни, новгородці, полочани, дреговичі, сіверяни, бужани, волиняни». Цікаво, що літописцем до слов’ян не зараховано племена радимичів і в’ятичів.
[ читати далі... ]
Наука і техніка
Різне
вгору

© «ПЕРСОНАЛ ПЛЮС». Усі права застережено.

Передрук матеріалів тільки за згодою редакції.
При розміщенні матеріалів в Інтернет обов’язкове посилання на сайт видання. Погляди авторів можуть незбігатися з позицією редакції

З усіх питань звертайтеся, будь ласка, gazetapplus@gmail.com