Всеукраїнський загальнополітичний освітянський тижневик
Персонал Плюс - всеукраїнський тижневик

Студент МАУП Ібрагім Алдатов — срібний призер Чемпіонату світу з вільної боротьби!

Нещодавно завершився Чемпіонат світу з вільної боротьби, що пройшов у Стамбулі (Туреччина). Збірна України виборола в ході чемпіонату три нагороди.

Студент Інституту менеджменту та бізнесу МАУП Ібрагім Алдатов, який виступає за Україну, прогнозовано успішно виступив на Чемпіонаті світу з вільної боротьби — у ваговій категорії від 84 кг він посів друге місце і отримав срібну медаль. Ібрагім добре підготувався, успішно виступав на всіх етапах чемпіонату і впевнено йшов до мети, однак у фінальному поєдинку він поступився Шарифу Шарифову (0:1, 0:2).

Однак, ця медаль дозволила Алдатову завоювати також і ліцензію на Олімпіаду-2012, що пройде у Лондоні.

Вітаємо Ібрагіма Алдатова зі срібною нагородою і бажаємо нових перемог!

В останній день змагань на бійцівський килим виходив і боровся ще один студент Академії — Мурадін Кушхов (у вазі 120 кг).